str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

26 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: złamana noga tylko raz w życiu-PZU brrrrr
Autor:  Gość portalu: Ryszard Odpowiedz na list
Data: 05-11-09 16:41 Odpowiedz cytując
Witam wszystkich serdecznie
Proszę o pomoc Ludzi którzy to przeszli lub znaja się na rzeczy
Żona w 2000 roku miała wypadek w pracy - złamała nogę (operacja blacha, druga operacja -wyciągnięcie blachy-rehabilitacja-długa)-wszelka dokumentacja łącznie z zdięciami rtg.Otrzymała odszkodowanie ZUS i PZU (wypadek w pracy).Powróciła do pracy jako sprawna osoba ( wszelkie dopuszczenia Medycyna pracy itp) Temat się zamknął.
Mamy rok 2005 pech złamała tą samą nogę -wypadek w domu w INNYM MIEJSCU (16 tygodni gipsu, zwolnienie 182 , rehabilitacja-pełna dokumentacja łącznie z zdięciami rtg )I znowu powrót do pracy-wszelkie dopuszczenia do pracy Medycyna pracy itp. Z tą różnicą że teraz nie można było uruchomić wpełni kostki - trochę kuleje.
PZU odmawia wypłacenia odszkodowania bo dostała w 2000 roku i to się sumuje HIHIIHIHIH
Mamy zamiar odwołać się od decyzjii . Pytania
1/Do jakiego sądu należy wnieść pozew (Grodzki,Rejonowy...)
2/O co należy wnieść pozew - Sąd bedzie chciał wiedzieć czy chodzi o konkretną kwotę czy może % uszczerbku na zdrowiu czy wnieść o przywrócenie orzeczenia - nie mam pojęcia
3/Czy ktoś miał jakieś doświadczenia w tym temacie i czy są jakieś szanse na wygranie z tym molochem
Zapomniełem- Żona ubezpieczona jest w tzw Ubezpieczeniu grupowym pracowniczym Typu -P
Dzieki z góry za zainteresowanie będę wdzięczny za sugestie
Pozdrawiam
 
Odp: złamana noga tylko raz w życiu-PZU brrrrr
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 05-11-20 20:17 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Ryszard
Data: 2005-11-09 16:41

> Witam wszystkich serdecznie
> Proszę o pomoc Ludzi którzy to przeszli lub znaja się na rzeczy
> Żona w 2000 roku miała wypadek w pracy - złamała nogę (operacja blacha, druga operacja -wyciągnięcie blachy-rehabilitacja-długa)-wszelka dokumentacja łącznie z zdięciami rtg.Otrzymała odszkodowanie ZUS i PZU (wypadek w pracy).Powróciła do pracy jako sprawna osoba ( wszelkie dopuszczenia Medycyna pracy itp) Temat się zamknął.
> Mamy rok 2005 pech złamała tą samą nogę -wypadek w domu w INNYM MIEJSCU (16 tygodni gipsu, zwolnienie 182 , rehabilitacja-pełna dokumentacja łącznie z zdięciami rtg )I znowu powrót do pracy-wszelkie dopuszczenia do pracy Medycyna pracy itp. Z tą różnicą że teraz nie można było uruchomić wpełni kostki - trochę kuleje.
> PZU odmawia wypłacenia odszkodowania bo dostała w 2000 roku i to się sumuje HIHIIHIHIH
> Mamy zamiar odwołać się od decyzjii . Pytania
> 1/Do jakiego sądu należy wnieść pozew (Grodzki,Rejonowy...)
> 2/O co należy wnieść pozew - Sąd bedzie chciał wiedzieć czy chodzi o konkretną kwotę czy może % uszczerbku na zdrowiu czy wnieść o przywrócenie orzeczenia - nie mam pojęcia
> 3/Czy ktoś miał jakieś doświadczenia w tym temacie i czy są jakieś szanse na wygranie z tym molochem
> Zapomniełem- Żona ubezpieczona jest w tzw Ubezpieczeniu grupowym pracowniczym Typu -P
> Dzieki z góry za zainteresowanie będę wdzięczny za sugestie
> Pozdrawiam
>
Odp: złamana noga tylko raz w życiu-PZU brrrrr
Autor:  Gość portalu: ryszard Odpowiedz na list
Data: 05-11-20 20:17 Odpowiedz cytując
Jezu czy ktoś to czyta ????????
 
Odp: Odp: złamana noga tylko raz w życiu-PZU brrrrr
Autor:  Gość portalu: biuro.konsens@op.pl Odpowiedz na list
Data: 05-11-21 18:30 Odpowiedz cytując
Jeżeli to jeszcze aktualne to proszę to opisać mailem jeszcze raz i przesłać na adres jak w nagłówku pokieruję co robić.
Krzysztof
Odp: złamana noga tylko raz w życiu-PZU brrrrr
Autor:  Gość portalu: M. Grygiel Odpowiedz na list
Data: 06-09-08 19:48 Odpowiedz cytując
Dobry wieczór, myslę że należałoby się skontaktować z agentem PZU - powinno im zalezec zeby nie stracic klienta, a przede wszystkim - zmienic firme.
Jeśli zmienicie Państwo agenta, TU, to ci z nowego TU na pewno chętnie Państwu pomoga. Wiem, bo jestem agentką.
 
Odp: Odp: złamana noga tylko raz w życiu-PZU brrrrr
Autor:  Gość portalu: ziomal Odpowiedz na list
Data: 06-09-24 16:33 Odpowiedz cytując
prosze pani M. Grygiel a jak sie z pania skontaktowac ??
Odp: złamana noga tylko raz w życiu-PZU brrrrr
Autor:  Gość portalu: aneta Odpowiedz na list
Data: 06-12-23 21:40 Odpowiedz cytując
witam serdecznie

witam serdecznie



w czwerwcu tr złamłam nogę prawa kość strzałkowa + piszczelowa 2 kości
gips miałam 81 dni bez mała 3 m-ce pózniej rehabilitacja
L-4 w sumie 5 m-cy
chodzi mi sie bardzo ciężko lekko kuleje ale cały czas odczuwam ból

na komisji dostałam odszko0dowania 5% uszczerbku na zdrowiu
wydaje mi sie ze to bardzo mało chciałabym sie odwołac


czy mam rację ?




jeśli mozna wiedzieć ile pani otrzymała % ja wiem ze złamanie nie równe złamaniu
Odp: złamana noga tylko raz w życiu-PZU brrrrr
Autor:  Gość portalu: aneta Odpowiedz na list
Data: 06-12-23 21:41 Odpowiedz cytując
gdybym mogła prość o odp

na adres anetkag@op.pl

dzieki pozdr
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009