str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

25 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Czemu wszyscy uciekają z NN i CU??
Autor:  Gość portalu: MAciek Odpowiedz na list
Data: 06-01-09 20:36 Odpowiedz cytując
Co jest taiego w tych funduszach zę wszyscy uciekają z nich?? Pod wzlędem finansowy jedne z najlepszych, jakieś haczyki??
 
Odp: Czemu wszyscy uciekają z NN i CU??
Autor:  Gość portalu: JLU Odpowiedz na list
Data: 06-01-11 16:28 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: MAciek
Data: 2006-01-09 20:36

> Co jest taiego w tych funduszach zę wszyscy uciekają z nich?? Pod wzlędem finansowy jedne z najlepszych, jakieś haczyki??

Uciekają ci, którzy pojęli jak zarobić lepiej niż tylko w NN i CU :)
Odp: Czemu wszyscy uciekają z NN i CU??
Autor:  Gość portalu: wlodpop Odpowiedz na list
Data: 06-01-22 18:49 Odpowiedz cytując
wcale nie uciekają. akurat pracuję dla NN. Kretyni dają się nabierać na nachalne i pozbawione podstaw argumenty akwizytorów z innych funduszy (gdzie im więcej płacą za "duszę")i tu leży przyczyna.
Szczególnie glupio tłumacza akwizutorzy Generali (Credit Swiss ..)
A pozbawieni wiedzy klienci dają się nabierać na idiotyczne dywagacje o zgromadzeniu jak największej liczby "jednostek". W takich przedsięwzięciach najmniej ważny Klient-liczy się tylko KASA akwizytora. Mam nadzieję że nie jesteś z tych co łatwo dają się omamić
Powodzenia
 
Odp: Odp: Czemu wszyscy uciekają z NN i CU??
Autor:  Gość portalu: JLU Odpowiedz na list
Data: 06-01-23 18:14 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: wlodpop
Data: 2006-01-22 18:49

> Szczególnie glupio tłumacza akwizutorzy Generali (Credit Swiss ..)

No toś koleś błysnął. Prawdziwy z ciebie "agent". Nawet nazw funduszy nie znasz. Żałosne.
 
Odp: Odp: Odp: Czemu wszyscy uciekają z NN i CU??
Autor:  Gość portalu: lala Odpowiedz na list
Data: 06-01-23 21:18 Odpowiedz cytując
fact gostek nic nie wie...Takich agentów ma NN i CU?
 
Odp: Odp: Odp: Odp: Czemu wszyscy uciekają z NN i CU??
Autor:  Gość portalu: oliwia Odpowiedz na list
Data: 06-02-15 22:01 Odpowiedz cytując
Moze nie wszyscy uciekaja ale ludzie zaczynaja interesowac sie przyszłym kapitałem emerytalnym i jest to jak najbardziej słuszne bo niestety fundusze NN i CU przy tak duzych aktywach nie zarabiaja dla swoich klientów. Moje pytanie: to co mam trzymac swoje pieniadze w takim funduszu który nie zarabia tyle ile powinien biorąc pod uwage aktywa funduszu? I słusznie wreszcie niech klienci funduszu przejrzą na oczy. W majestacie prawa zmienia sie klientom fundusze i nikt nie pyta czy nastepny fundusz zarabiac bedzie dobrze czy też nie. Jesli klient funduszu chce Go zmienic to ma do tego ustawowe prawo.A moze ktoś sie z tym nie zgadza?
Odp: Odp: Odp: Czemu wszyscy uciekają z NN i CU??
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 06-03-24 19:21 Odpowiedz cytując
A owszem prawdziwy!!!
Kolego, jak na stojąco wchodziłeś pod szafę - już pracowałem, nie jako akwizytor OFE lecz doradca finansowy.
Nazwm wszystkich funduszy dzięki Bogu nie muszę znać z ich prawidłową pisownią.
Spróbuj podyskutować merytorycznie a nie czepiać się pisowni.
Nie będę komentował inteligencji , kogoś kto ma tylko tyle do powiedzenia.
Mimo wszystko życzę miłego samopoczucia i dallszej pracy dla GENERALI
 
Odp: Czemu wszyscy uciekają z NN i CU??
Autor:  Gość portalu: JLU Odpowiedz na list
Data: 06-03-25 10:15 Odpowiedz cytując
No właśnie wyszło szydło z worka.
Faktycznie jestes dobry w obrażaniu innych ludzi.
Sorry ale z takimi osobami to nie będę merytorycznie dyskutował, co najwyżej moge ci polecić udanie sie do dobrego specjalisty.
Pozdrawiam i tyle w tym temacie.
Dorośnij to potem pogadamy.
Odp: Odp: Odp: Odp: Czemu wszyscy uciekają z NN i CU??
Autor:  Gość portalu: rytu Odpowiedz na list
Data: 06-04-09 20:16 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu:
Data: 2006-03-24 19:21

> A owszem prawdziwy!!!
> Kolego, jak na stojąco wchodziłeś pod szafę - już pracowałem, nie jako akwizytor OFE lecz doradca finansowy.
> Nazwm wszystkich funduszy dzięki Bogu nie muszę znać z ich prawidłową pisownią.
> Spróbuj podyskutować merytorycznie a nie czepiać się pisowni.
> Nie będę komentował inteligencji , kogoś kto ma tylko tyle do powiedzenia.
> Mimo wszystko życzę miłego samopoczucia i dallszej pracy dla GENERALI
Odp: Odp: Odp: Odp: Czemu wszyscy uciekają z NN i CU??
Autor:  Gość portalu: rytu Odpowiedz na list
Data: 06-04-09 20:20 Odpowiedz cytując
Myślę, że JLU ma rację wątpiąc w twoje kompetencję. Nie chodzi o podważenie znajomości pisowni ale jak sądzę o mylenie akcjonariatu. Gzwiązanego z Generali. Pozdrawiam.
 
prawdziwa odpowiedź - Czemu wszyscy uciekają z NN i CU??
Autor:  Gość portalu: KH Odpowiedz na list
Data: 06-04-19 11:33 Odpowiedz cytując
Czytam i czytam i widzę tylko jedno: przepychanki agentów z doradcami a brak odpowiedzi na pytanie.
Dlaczego ludzie odchodzą z NN i CU?
Dlatego że są to największe pod względem aktywów fundusze i gdyby każdy dyskutujący na tym forum przyjrzał się ich kwocie i znał możliwości inwestowania takich kwot oraz orientował się w ograniczeniach jakie mają OFE co do czynionych inwestycji to wiedzieliby wszyscy czytajacy te stronkę, że takim kapitałem niełatwo się obraca szczególnie jeśli nie można nim obracać tak jak się chce. Ustawa mówi, że OFE nie mogą kupić więcej jak 10 % akcji danej spółki. Jeżeli dysponujemy "takimi" kwotami jak CU i NN to mamy już górne progi zaliczone - najbardziej opłacalnych spółek. Jeżeli nie możemy (nie umiemy) inwestować za granicą Polski to zostaje nam kupować obligacje - bo tych możemy kupować do bólu...a za dużo na tym nie zarobimy. Dlatego dzisiaj - biorąc pod uwagę rozmiary i możliwości polskiej giełdy lepiej zarabiają i zarabiać będą te fundusze, których kapitał nie jest tak wielki jak w CU i NN. Pod warunkiem, że osoby, które są odpowiedzialne za inwestowanie "mają nosa". Takie są polskie realia. I nie wystarczy być dzisiaj agentem żeby umieć odpowiedzieć na to pytanie bo wbrew pozorom na tą odpowiedź składa się bardzo wiele czynników, które trzeba wziąć pod uwagę. Aby otrzymać wyczerpującą odpowiedź zapraszam kasia.karwecka@wp.pl
Odp: Odp: Czemu wszyscy uciekają z NN i CU??
Autor:  Gość portalu: klient ofe Genereli Odpowiedz na list
Data: 06-07-27 00:53 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: wlodpop
Data: 2006-01-22 18:49

> wcale nie uciekają. akurat pracuję dla NN. Kretyni dają się nabierać na nachalne i pozbawione podstaw argumenty akwizytorów z innych funduszy (gdzie im więcej płacą za "duszę")i tu leży przyczyna.
> Szczególnie glupio tłumacza akwizutorzy Generali (Credit Swiss ..)
> A pozbawieni wiedzy klienci dają się nabierać na idiotyczne dywagacje o zgromadzeniu jak największej liczby "jednostek". W takich przedsięwzięciach najmniej ważny Klient-liczy się tylko KASA akwizytora. Mam nadzieję że nie jesteś z tych co łatwo dają się omamić
> Powodzenia
>
Zasadnicza nieprawda w Twojej wypowiedzi "szczególnie głupio tłumaczą akwizytorzy Generali(Credit Swiss ..).
Nieprawidłowość polega na tym,że Generali to nie Credit Swiss - Generali to były "Zurich" a Credit Swiss nie ma i nigdy nie było, był
Credit Suisse, był on firmą zarządzającą PTE i OFE "Winterthur", jednak nigdy nie miał swoich akwizytorow. Tą nieuczciwą akwizycję dla Credit Suisse prowadzili i prowadzą w dalszym ciągu dla Winterthur na zlecenie przedstawiciele Doradczej Spółki Analitycznej z Wrocławia,za co otrzymują wynagrodzenie do 900,-pln od 1 umowy,a więc ida prawie potrupach aby spisac umowę.
Pozdrawiam i proponuję poanalizować nazwy PTE i OFE zanim sie wypowiesz na jakis temat odnosie OFE czy PTE.
 
Czemu wszyscy uciekają z NN i CU??
Autor:  Gość portalu: antyUE Odpowiedz na list
Data: 06-07-28 18:18 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: klient ofe Genereli
Data: 2006-07-27 00:53


> Zasadnicza nieprawda w Twojej wypowiedzi "szczególnie głupio tłumaczą akwizytorzy Generali(Credit Swiss ..).
> Nieprawidłowość polega na tym,że Generali to nie Credit Swiss - Generali to były "Zurich" a Credit Swiss nie ma i nigdy nie było, był
> Credit Suisse, był on firmą zarządzającą PTE i OFE "Winterthur", jednak nigdy nie miał swoich akwizytorow. Tą nieuczciwą akwizycję dla Credit Suisse prowadzili i prowadzą w dalszym ciągu dla Winterthur na zlecenie przedstawiciele Doradczej Spółki Analitycznej z Wrocławia,za co otrzymują wynagrodzenie do 900,-pln od 1 umowy,a więc ida prawie potrupach aby spisac umowę.
> Pozdrawiam i proponuję poanalizować nazwy PTE i OFE zanim sie wypowiesz na jakis temat odnosie OFE czy PTE.

Jeżeli sądzisz, że prowadza nieuczciwa akwizycje to czemu nie oddasz tego do prokuratury albo chociaz do KNUIFE. A może jednak prowadza uczciwą akwizycję? Masz dowody na ich nieuczciwość?
Z wlasnego doświadczenia powiem ci tylko, że nieuczciwi to byli ci akwizytorzy, którzy zapisywali do funduszu wszystkich jak leci, nawet uprawnionych do wcześniejszych emerytur. I tak postepowali akwizytorzy wszystkich funduszy, nawet NN, CU czy Generali. W każdym funduszu można znaleźć nieuczciwych akwizytorów.
 
Odp: Czemu wszyscy uciekają z NN i CU??
Autor:  Gość portalu: madzia Odpowiedz na list
Data: 06-12-03 01:39 Odpowiedz cytując
poczytajcie na temat nie tylko nazw i akcjonariatów funduszy ale i na temat rzekomej "Doradczej Spólki Analitycznej" jak to nazwałeś wiesz że gdzieś dzwoni ale do końca nie wiesz gdzie. Czy wiesz coś jeszcze ciekawego na ten temat i na temat wynagrodzeń przedstawicieli ????? Ludzie opluwacie się nawzajem a przecież nikt wam chleba nie zabiera , ci którzy zmieniają fundusze mają zazwyczaj prawo do tego i duży zasób wiedzy , są to ludzie wykształceni i mają prawo decydować o tym gdzie będą pomnażane ich pieniądze (niejednokrotnie ciężko zarobione). Ja przynajmniej nie mam ochoty aby ktoś deydował za mnie, jeśli nawet zmieniłam sobie fundusz 3 razy, to jest to moja i tylko moja sprawa a nie przepychających się między klientami i walczącymi z sobą przedstawicielami. Oni też ciężko pracują i nie powinni uważać przedstawicieli innych funduszy za konkurencję. ( A jeśli chodzi o wcześniejszą wypowiedź Credit Suisse to był fundusz przez jakiś czas teraz znów nazywa się Winterthur i na początku reformy też tak było. Wtedy akcjonariat się nie zmienił. Ktoś wcześniej miał racje z tymi dużymi aktywami NN i CU. Między innymi uciekają z nich klienci.
Odp: Odp: Czemu wszyscy uciekają z NN i CU??
Autor:  Gość portalu: zuzia Odpowiedz na list
Data: 06-12-04 14:13 Odpowiedz cytując
Szkoda że pracownik NN nie tłumaczy kwestii stabilności NN, stopy zwrotu, czemu nie pofatyguje się by klientom ofe wytłumaczyć sens reformy emerytalnej, bo są w tym zieloni tylko krytykuje tych, którzy to robią ( Generali)! Panie agencie NN czemu mówi Pan że dla pracowników np. Generali liczy się tylko kasa a co , Pan pracuje za darmo?????????
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009