str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

28 marca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: uszczerbek na zdrowiu przez psa
Autor:  Gość portalu: Radek Odpowiedz na list
Data: 06-03-13 19:27 Odpowiedz cytując
Witam,
zostałem przewrócony przez psa znajomego, (poza posesją)
w wyniku upadku złamałem poważnie rękę (długotrwałe leczenie, L4 ponad 3 miesiące),
czy jest możliwość uzyskania odszkodowania od właściciela psa (może z polisy ubezpieczenia właściciela czy też nieruchomości ??)
w grę nie wchodzi postępowanie sądowe lub ugoda z właścicielem
 
Odp: uszczerbek na zdrowiu przez psa
Autor:  Gość portalu: CARE ODSZKODOWANIA Odpowiedz na list
Data: 06-09-24 00:49 Odpowiedz cytując
Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalną likwidacją szkód osobowych. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Jeżeli doznaliście Państwo uszczerbku na zdrowiu w następstwie wypadku komunikacyjnego, przestępstwa kryminalnego [ np. pobicie, rozbój, zabór mienia, oszustwo etc.] lub błędów i zaniedbań medycznych [ np. zakażenia, błędy w sztuce medycznej etc. ] - oferujemy swoją pomoc. Dochodzimy w imieniu poszkodowanego roszczeń o odszkodowanie, zadośćuczynienie , rentę oraz zwrot wszelkich wydatków będących następstwami szkody. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych , zaliczek etc. Rozliczenia z nami następują dopiero po uzyskaniu przez poszkodowanego odszkodowania, zadośćuczynienia lub renty. W ramach podpisanej z nami umowy zapewniamy - na nasz koszt - profesjonalną obsługę prawną, co oznacza, że Państwa sprawa jest nie tylko konsultowana w trakcie przedsądowego dochodzenia roszczeń ale w przypadku konieczności skierowania sprawy do sądu - zapewniamy - zastępstwo procesowe [adwokat, radca prawny]. Z powyższego tytułu nie ponosicie Państwo żadnych dodatkowych kosztów czy opłat.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani - prosimy o kontakt na adres :

care_odszkodowania@op.pl;

tel : 0-668-66-77-20.
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009