str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

25 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Odprowadzanie składek na ubezpieczenia
Autor:  Gość portalu: Bartek Odpowiedz na list
Data: 06-07-01 15:20 Odpowiedz cytując
Pracuję niestety na czarno ale chciałbym odprowadzać składki na ubezpieczenia zdrowotne i emerytalne. W jaki sposób mogę to zrobić?
 
Odp: Odprowadzanie składek na ubezpieczenia
Autor:  Gość portalu: miczar1@op.pl Odpowiedz na list
Data: 06-08-20 15:23 Odpowiedz cytując
jesli tak pracujesz proponuje program inwestycyjny znacznie wydajniejszy od zusu i II filaru. Zainteresowny? napisz na miczar1@op.pl
 
Odp: Odp: Odprowadzanie składek na ubezpieczenia
Autor:  Gość portalu: M. Grygiel Odpowiedz na list
Data: 06-09-08 19:51 Odpowiedz cytując
Tak, jet jeszcze trzeci filar. Na pytania chętnie odpowiem, moja firma to prestiż, międzynarodowe doświadczenie co przekłada się na duże zyski z inwestycji i kompleksową ochronę.Zapraszam. yadhira@buziaczek.pl :)
Odp: Odprowadzanie składek na ubezpieczenia
Autor:  Gość portalu: Marlena Odpowiedz na list
Data: 08-09-13 15:01 Odpowiedz cytując
Panie Bartku, pracując na czarno może Pan ubezpieczyć sie na wypadek nieszczesliwego wypadku, śmierci i wielu innych zdarzen na warunkach dużo lepszych (i tańszych), niż w ZUS-ie. Ponadto część składek, które odkładałby Pan na ubezpieczenia społeczne, zwłaszcza emeryturę, pracując legalnie i odprowadzając składki ZUS wedle obowiązujących przepisów można znacznie lepiej zagospodarować. Wszystko zależy od Pana możliwości i sytuacji prawnej, rodzinnej, i gospodarczej. Niestety muszę też zaznaczyć, że rozwiązania proponowane przez III filary nie są już programami, które jako doradca finansowy mogłabym polecić, istnieje wiele innych rozwiązać inwestycyjno-oszczędnościowych, które przynoszą dużo lepsze rezultaty i są znacznie bardziej elastyczne i bezpieczniejsze pod kątem ochrony kapitału. Tak jak wspomniałam dostosowanie odpowiednich rozwiązań powinno być oparte na indywidualnej analizie finansowej. Jeżeli potrzebuje Pan pomocy w tym zakresie, prosze pytać: szysza_1410@wp.pl
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009