str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

25 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: UBEZPIECZENIOWY FUNDUSZ GWARANCYJNY
Autor:  Gość portalu: Bartas Odpowiedz na list
Data: 06-11-15 22:15 Odpowiedz cytując
Znalazłem się w dośc nietypowej sytuacji i potrzebowałbym rzetelnej i fachowej porady. Otóż byłem uczestnikiem wypadku drogowego w którym brały udział 4 samochody. Sprawca całego zdarzenia UCIEKŁ z miejsca wypadku i nikt nie zapamietał/ zapisał nr rej. Wezwalismy Policję , spisali protokół i się pożegnali.... W związku z powyższym mam pytanie czy w tej sytuacji mogę skorzystać z UFG? Dodam, że mój samochód został uszkodzony pośrednio (nie miałem styczności z samochodem sprawcy). Koszt naprawy wyniesie około 5 tyś zł. Mam już ekspertyzę niezależnego rzeczoznawcy od spraw samochodowo-drogowych.

Bardzo proszę o radę.

Pozdrawiam
Bartek
 
Odp: UBEZPIECZENIOWY FUNDUSZ GWARANCYJNY
Autor:  Gość portalu: eizo Odpowiedz na list
Data: 06-11-26 21:32 Odpowiedz cytując
witam
ja dostalem ubezpieczenie od funduszu gwarancyjnego po 5-miesiacach, tylko ze w moim przypadku zatrzymalem pijanego kierowce motoru, ktory mi wyjechal na droge a ja go probowalem ominac i wjechalem do rowu i uszkodzilem auto, tylko ze mi sie udalo zatrzymac tego klienta, chociaz nie mial zadnych ubezpieczen ani zarejestrowanego motora otrzymalem pieniazki od Funduszu Gwarancyjnego, podejrzewam ze jezeli nie zostanie zlapany sprawca kolizji, nie masz szans...
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009