str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

25 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Odszkodowanie po wypadku samochodowym
Autor:  Gość portalu: Ferfi Odpowiedz na list
Data: 02-03-13 15:50 Odpowiedz cytując
Czy jak po wypadku drogowym zostałem inwalidą i mam problem ze znalezieniem pracy to przysługuje mi większe odszkodowanie?
 
Odp: Odszkodowanie po wypadku samochodowym
Autor:  Gość portalu: Arni Odpowiedz na list
Data: 02-03-13 15:56 Odpowiedz cytując
Z tego co ja wiem - a miałem pokryte koszty leczenia i rehabilitacji - to przy inwalidztwie 10% nie udało mi się uzyskac nic więcej. Ale jak masz większą utratę zdrowia i trudności z pracą to chyba warto wynająć sobie prawnika i walczyc o stałą rentę. OC sprawcy wypadku ma limit 600 000 Euro więc mają z czego wypłacić.
 
Odp: Odp: Odszkodowanie po wypadku samochodowym
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 04-01-15 12:11 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Arni
Data: 2002-03-13 15:56

> Z tego co ja wiem - a miałem pokryte koszty leczenia i rehabilitacji - to przy inwalidztwie 10% nie udało mi się uzyskac nic więcej. Ale jak masz większą utratę zdrowia i trudności z pracą to chyba warto wynająć sobie prawnika i walczyc o stałą rentę. OC sprawcy wypadku ma limit 600 000 Euro więc mają z czego wypłacić.
Odp: Odszkodowanie po wypadku samochodowym
Autor:  Gość portalu: Janek Odpowiedz na list
Data: 02-03-18 13:08 Odpowiedz cytując
Jezeli nie miałeś ubezpieczenia NNW i tylko w ramach OC byłeś leczony to Ci współczuję bo masz trudna sytuację. Na prawnika pewno Cię nie stać lecz nie poddawaj się. Znam takich co za 10 - 25% uzyskanego odszkodowania podejmowali się jak widzieli ze jest sprawa do wygrania.
A Twoja jest więc walcz!
W ostateczności pozostaje jeszcze poproszenie o pomoc Rzecznika Ubezpieczonych tel. (0-22)622 52 60, 622 48 56.
Życzę powodzenia
Odp: Odszkodowanie po wypadku samochodowym
Autor:  Gość portalu: Agent Odpowiedz na list
Data: 02-03-19 13:39 Odpowiedz cytując
Teraz to musztarda po obiedzie proponować Ci ubezpieczenie NNW.
Ale dla przykładu: za 200 do 300 zł rocznie tj. mniej niz 1 zł dziennie można mieć dobre ubezpieczenie w CU, Cignie, Herosie, AIG (na pewno nie w PZU). Czy warto na tym oszczędzać jeżeli po wypadku ponosi się duże straty na zdrowiu i finansach?
Odp: Odszkodowanie po wypadku samochodowym
Autor:  Gość portalu: KAB Odpowiedz na list
Data: 05-06-09 19:36 Odpowiedz cytując
Oczywiście ze nalezy Ci sie odszkodowanie. Z polisy ubezpieczyciela sprawcy nalezy Ci sie odszkodwanie i zadoścuczynienie za: bol i cierpienie, utrudnienie zarobkowana w wyniku niezdolnisci do pracy, przymusu zmiany kwalifikacji zawodowej, kosztow leczenia, skutkow wypadku, utracone marzenia i dobra materialne, bedace skutkiem wypadku itp. W Twoim przypadku sa to powazne obrazenia wiec pieniadze z odszkodowania nie powinny byc male, pod warunkiem ze zlecisz te sprawe profesjonalistom. Akurat jestem doradca firmy prawnej zajmujacej sie pomocom takim ludziom jak Ty ... Prosze skontaktuj sie z nami... tel: 0609857326, GG-891986 lub karol.busz@interia.pl Porady nie sa platne i nie bierzemy zadnych zaliczek ... pozdrawiam
 
Odp: Odp: Odszkodowanie po wypadku samochodowym
Autor:  Gość portalu: AS Odpowiedz na list
Data: 05-09-21 23:47 Odpowiedz cytując
JAK UBEZPICZENIE NNW TO TYLKO W PZU BO TAM CHOCIAŻ OTRZYMASZ ODSZKODWOWANIE A RESZTA !!!
 
Odp: Odp: Odp: Odszkodowanie po wypadku samochodowym
Autor:  Gość portalu: prawnik Odpowiedz na list
Data: 06-09-06 14:17 Odpowiedz cytując
Oczywiście że należy się odszkodowanie -i to duże.W razie pytań służę pomocą. http://www.odszkodowania24.eu
Odp: Odszkodowanie po wypadku samochodowym
Autor:  Gość portalu: CARE ODSZKODOWANIA Odpowiedz na list
Data: 06-09-24 00:46 Odpowiedz cytując
Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalną likwidacją szkód osobowych. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Jeżeli doznaliście Państwo uszczerbku na zdrowiu w następstwie wypadku komunikacyjnego, przestępstwa kryminalnego [ np. pobicie, rozbój, zabór mienia, oszustwo etc.] lub błędów i zaniedbań medycznych [ np. zakażenia, błędy w sztuce medycznej etc. ] - oferujemy swoją pomoc. Dochodzimy w imieniu poszkodowanego roszczeń o odszkodowanie, zadośćuczynienie , rentę oraz zwrot wszelkich wydatków będących następstwami szkody. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych , zaliczek etc. Rozliczenia z nami następują dopiero po uzyskaniu przez poszkodowanego odszkodowania, zadośćuczynienia lub renty. W ramach podpisanej z nami umowy zapewniamy - na nasz koszt - profesjonalną obsługę prawną, co oznacza, że Państwa sprawa jest nie tylko konsultowana w trakcie przedsądowego dochodzenia roszczeń ale w przypadku konieczności skierowania sprawy do sądu - zapewniamy - zastępstwo procesowe [adwokat, radca prawny]. Z powyższego tytułu nie ponosicie Państwo żadnych dodatkowych kosztów czy opłat.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani - prosimy o kontakt na adres :

care_odszkodowania@op.pl;

tel : 0-668-66-77-20.
Odp: Odszkodowanie po wypadku samochodowym
Autor:  Gość portalu: pomoc Odpowiedz na list
Data: 07-06-06 15:05 Odpowiedz cytując
prosze o kontakt na gg 9841224 lub n tel 607208400 pomogę
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009