str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

29 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Union Investment
Autor:  Gość portalu: Artur Odpowiedz na list
Data: 07-05-09 08:32 Odpowiedz cytując
Witam.

Mam pytanie; czy ktoś ma jakieś TFI Union Investment? i może cos o nich opowiedzieć? Jakie w praktyce mają stopy wzrostu, jak wyglada ich zarządzanie, opłaty, prowizje..jednym słowem słabe i mocne punkty tego towarzystwa no i czy w ogóle warto u nich zainwestować – i dlaczego tak oraz dlaczego nie, a jeżeli nie to w jakim TFI

pozdrawiam

Artur
 
Odp: Union Investment
Autor:  Gość portalu: Gippo Odpowiedz na list
Data: 07-05-11 17:15 Odpowiedz cytując
Witaj. UI to bardzo dobre i uznane TFI. Działa już od dłuższego czasu na rynku i jest stabilne. Nie jest może funduszem bardzo reklamowanym ale skupiającym się na jak najlepszym zarządzaniu $ swoich klientów. No ostatnio jakiś ich bannerek widziałem ;) Jeśli chodzi o wyceny jednostek to znajdziesz je na : http://info.u-i.pl/n/wycena.html
Codziennie są publikowane nowe wyceny. Sporo informacji uzyskasz dzwoniąc do obsługi klienta, gdzie osoby tam pracujące traktują każdego indywidualnie doradzając co i jak. Na pewno jest to fundusz godny zaufania i powierzenia pieniędzy.
Odp: Union Investment
Autor:  Gość portalu: krzychoo Odpowiedz na list
Data: 07-05-29 17:29 Odpowiedz cytując
co do opłat i prowizji, to np. kupując przez mbank tej prowizji nie widać, tzn. powiedzmy, że jej nie ma - jest tylko doliczana 1/365 opłaty za zarządzanie i o ta opłatę pomniejsza się ilość ( zwykle ułamkowa ) nabywanych jednostek. w tej chwili niezłym pomysłem co do UI jest ich UniStoProcent BIS, który to ma niedługo początek nowego okresu rozliczeniowego dla ochrony kapitału. stopy zwrotu z tego funduszu to 10-12% rocznie co brzmi całkiem zachęcająco.
Odp: Union Investment
Autor:  Gość portalu: tadzik Odpowiedz na list
Data: 07-06-08 20:39 Odpowiedz cytując
do wypowiedzi kolegów mogę tylko dodać, iż mają bardzo dobrą obsługę telefoniczną, bardzo dobrze wyszkoleni pracownicy czekają pod telefonem, gotowi do udzielenia wszystkich interesujących informacji w sposób, który jest do zrozumienia. dzwoniłem tam chyba z 2 razy i wszelkie moje pytania zostały bardzo dobrze mi wyjaśnione.
Odp: Union Investment
Autor:  Gość portalu: xtype Odpowiedz na list
Data: 07-06-20 01:03 Odpowiedz cytując
w tej chwili z oferty UI ładnie zapowiada się UniAkcje Nowa Europa. benzynka urośnie w cenie, producenci ropy zyskają więc i jest szansa, że i UniAkcje Nowa Europa urośnie - w końcu inwestuje w spółki surowcowe.
Subfundusze UniMax
Autor:  Gość portalu: rumikub Odpowiedz na list
Data: 07-07-25 07:50 Odpowiedz cytując
Obecnie polecam subfundusze jakie od niedawna znalazły się w ofercie Union Investment. Szczególnie mam na myśli subfundusz UniMaxAkcje albo UniMaxZrównoważony - inwestujesz środki w portrtfel najlepszych funduszy z polskiego rynku funduszy. Daje ci to oszczędności na prowizjach, opłatach manipulacyjnych itp. W przypadku chęci zmiany strategii inwestycyjnej zawsze możesz zmienić subfundusz z Akcji na np Dłużny i przeczekać okres bessy na GPW.
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009