str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

19 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Fundusze nieruchomości??
Autor:  Gość portalu: sasan Odpowiedz na list
Data: 08-05-30 16:40 Odpowiedz cytując
Myślcie że fundusze nieruchomości mogą wypracować spore zyski i zyskać zaufanie klientów? Na razie jest ich mało na rynku ale pojawiają się nowe. Zastanawiam się czy na rynku nieruchomości w dłuższej perspektywie czasu można jeszcze zarobić.
 
Odp: Fundusze nieruchomości??
Autor:  Gość portalu: Marcin Odpowiedz na list
Data: 08-06-02 12:03 Odpowiedz cytując
W obecnej sytuacji ciężko przekonać ludzi to tego że jakiś fundusz może jeszcze zarobić. Po ostatnich spadkach na giełdzie wielu inwestorów straciło. Jednak myślę że fundusze nieruchomości mają spora szanse bo ich wyniki nie zależą tak bezpośrednio od notowań na giełdzie. Tylko pytanie jeszcze w jakie nieruchomości fundusz inwestuje??
 
Odp: Odp: Fundusze nieruchomości??
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 08-06-04 15:36 Odpowiedz cytując
BPH FIZ Sektora Nieruchomości 2 to już druga emisja zamkniętego funduszu inwestycyjnego. Fundusz ten inwestuje w branży nieruchomości komercyjnych. Są to głównie nieruchomości biurowe, centra handlowe i obiekty magazynowe.
Odpowiedni dobór nieruchomości do Funduszu zapewnia stałe przychody z tytułu długoterminowych umów najmu. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie wysokiej stopy zwrotu, przy niskim ryzyku wynikającym z charakteru inwestycji.
BPH FIZ Sektora Nieruchomości zarabia pieniądze dla swoich Klientów. Potwierdza to wynik Funduszu, którego roczna stopa zwrotu na koniec marca 2008r. wyniosła prawie 17%.
Wyniki Funduszu są niezależne od sytuacji na giełdzie.
Zainwestuj w stabilną i przyszłościową branżę nieruchomości komercyjnych – w branżę, która dynamicznie się rozwija i może przynosić wymierne korzyści !

Minimalna kwota zapisu: 980 PLN( 10 certyfikatów) + opłata za wydanie Certyfikatu.
Okres przyjmowania zapisów : od 19 maja do 27 czerwca 2008 r.
Okres trwania inwestycji: bezterminowo
Data wykupu Certyfikatów: raz w roku, poczynając od zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 6 rok obrotowy.
 
Odp: Odp: Odp: Fundusze nieruchomości??
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 08-06-04 15:38 Odpowiedz cytując
Wszystkie informacje o produkcie znajdziecie Państwo na stronie internetowej
http://www.bphtfi.pl/nieruchomosci
 
Odp: Fundusze nieruchomości??
Autor:  Gość portalu: wsz Odpowiedz na list
Data: 08-06-04 16:49 Odpowiedz cytując
Inwestowanie w nieruchomości to jedyna jak na mój gust rozsądna propozycja inwestowania. Jak myślicie długo trzeba będzie czekać aż SN2 będzie zbuduje portfel??

 
Odp: Odp: Fundusze nieruchomości??
Autor:  Gość portalu: Piotr Odpowiedz na list
Data: 08-06-06 13:04 Odpowiedz cytując
Prawda jest tak ze inwestując w nieruchomości czy nawet w fundusz trzeba być przygotowanym na to że to długoterminowa inwestycja. Czyli trzeba będzie poczekać tak 2-3 lata i będę zyski. Ale w tym czasie można spodziewać się sporego dyskonta.
 
Odp: Fundusze nieruchomości??
Autor:  Gość portalu: Mądry Odpowiedz na list
Data: 08-06-10 10:56 Odpowiedz cytując
Może i trzeba czekać na zyski ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć ze sie opłaca. Teraz tylko trzeba wybierać fundusze które skupiaja się na biurowca i magazynach bo w tym jest przyszłość. Na mieszkaniach puki co nie da się zarobić. Właśnie jeszcze można się zapisywać na SN2 BPH i ja skorzystam wole zajęć pozycje na początku i cierpliwie czekać na zyski. :)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009