str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

29 marca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: taryfa biznesowa
Autor:  Gość portalu: kwiatek Odpowiedz na list
Data: 09-01-26 13:16 Odpowiedz cytując
hej, szukam jakiegos dobrego operatora komorkowego, w ktorym moglbym wziac telefon, w umowie biznesowej. znacie jakies dobre oferty z promocjami? chodzi o duzo taniego dzwonienia i telefon.
 
Odp: taryfa biznesowa
Autor:  Gość portalu: nowicki Odpowiedz na list
Data: 09-01-27 16:05 Odpowiedz cytując
Hm, może plus? Telefoniki mają za 1zł, chyba nokie jakieś nowe. A taryfy na rozmowy teraz potaniały, wiec masz juz od 23gr za min. w najwyższej opcji. Do tego jakis bonusik jest, bo 500 min do plusa czy na stacjonarne.
 
Odp: Odp: taryfa biznesowa
Autor:  Gość portalu: kwiatek Odpowiedz na list
Data: 09-01-28 11:36 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: nowicki
Data: 2009-01-27 16:05

> Hm, może plus? Telefoniki mają za 1zł, chyba nokie jakieś nowe. A taryfy na rozmowy teraz potaniały, wiec masz juz od 23gr za min. w najwyższej opcji. Do tego jakis bonusik jest, bo 500 min do plusa czy na stacjonarne.

przy najwyzszej opcji? tzn? ze przy abonamencie najwyzszym tak/A a im nizszy tym wiecej placisz za polaczenia , no tak, logiczne. popatrze. a jeszcze ktos cos wie?
 
Odp: Odp: Odp: taryfa biznesowa
Autor:  Gość portalu: taryfiarz Odpowiedz na list
Data: 09-01-28 19:43 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: kwiatek
Data: 2009-01-28 11:36

> ------ Wiadomość oryginalna -------
> Autor: Gość portalu: nowicki
> Data: 2009-01-27 16:05

> przy najwyzszej opcji? tzn? ze przy abonamencie najwyzszym tak/A a im nizszy tym wiecej placisz za polaczenia , no tak, logiczne. popatrze. a jeszcze ktos cos wie?

Ja to sprawdziłem.
Najniższy abonament 30pln, najwyższy 300pln
minuta od 23gr-44gr plus wat.
Ilość minut od 70-1000.
To podstawy, do tego dorzucają oczywiscie promocje. Ponoć ważne do końca umowy.
Odp: taryfa biznesowa
Autor:  Gość portalu: kuba Odpowiedz na list
Data: 09-01-30 16:00 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: kwiatek
Data: 2009-01-26 13:16

> hej, szukam jakiegos dobrego operatora komorkowego, w ktorym moglbym wziac telefon, w umowie biznesowej. znacie jakies dobre oferty z promocjami? chodzi o duzo taniego dzwonienia i telefon.

zaproponowalbym orange , bo sam mam i jest niezle, ale z tego co czytam to widze, ze w plusie jest taniej znaczaco. ja nie place, wiec mi wszystko jedno, ale jesli samemu bedziesz za to placil, to lepiej dobrze sprawdzic wszystko
Odp: taryfa biznesowa
Autor:  Gość portalu: gekon Odpowiedz na list
Data: 09-01-30 19:08 Odpowiedz cytując
dobra taryfa... ja mam w Plusie, i jestem zadowolony. dodatkowo mają dobre telefony
Odp: taryfa biznesowa
Autor:  if22 Odpowiedz na list
Data: 09-10-12 18:31 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: kwiatek
Data: 2009-01-26 13:16

> hej, szukam jakiegos dobrego operatora komorkowego, w ktorym moglbym wziac telefon, w umowie biznesowej. znacie jakies dobre oferty z promocjami? chodzi o duzo taniego dzwonienia i telefon.

Ja ostanio brałem umowę na firmę i wybrałem Play. Jak chcesz, to mogę podać Ci namiary na osobę, z którą to załatwiałem.
IF
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009