str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

5 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Ściągnąłem wersję instalacyjną i nie można jej zainstalować. - wstyd
Autor:  Gość portalu: Robert Odpowiedz na list
Data: 11-10-01 12:55 Odpowiedz cytując
Ściągnąłem wersję instalacyjną i nie można jej zainstalować.
Wyskakuje bład:
Bład CRC w svrSqlRun.cab
Nieoczekiwany koniec archiwum

A chciałem ten program kupić. Ale patrząc na ostatnie komentarze na forum być może jest jakiś konflikt pomiędzy programistą a właścicielem firmy, dlatego być może celowo wprowadzane są takie błędy w archiwum samorozpakowującym
 
Odp: Ściągnąłem wersję instalacyjną i nie można jej zainstalować. - wstyd
Autor:  Gość portalu: Elfin Odpowiedz na list
Data: 11-10-04 16:41 Odpowiedz cytując
Błąd CRC (Cyclic Redundancy Check - jest to system sum kontrolnych wykorzystywany do wykrywania przypadkowych błędów pojawiających się podczas przesyłania i magazynowania danych binarnych) - nieoczekiwany koniec archiwum oznacza, że pobrany plik instalacyjny jest niekompletny/uszkodzony.

Oczywiście nie ma mowy o błędach w samorozpakowującym archiwum - tym bardziej celowo wprowadzonych!!! Skompresowane pliki instalacyjne są staranie sprawdzane i podpisywane. Skądinąd uszkodzony plik (SqlRun.cab) wymieniony w komunikacie błędu nie jest jest autorstwa Elfin lecz korporację Microsoft i zawiera komponenty Microsoft SQL Server Desktop Engine (MSDE) serwera wykorzystywanego przez aplikację Elfin Mała Firma.

Proszę pobrać plik instalatora ponownie przedtem koniecznie usuwając tymczasowe pliki internetowe - przeglądarka bowiem zapisuje pobrane (w tym przypadku uszkodzone podczas trasmisji pliki) do ewentualnego późniejszego wykorzystania. W przypadku żądania ponownego pobrania pliku z elfin.pl - przeglądarka wykorzysta wcześniej pobrany i zapisany plik.

Po pobraniu i zapisanu pliku proszę sprawdzić jego rozmiar i porównać z tym podanym na: tej stronie
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009