str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

2 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Jupiter 2011 błąd RUNTIME przy e-deklaracjach
Autor:  biedrawa Odpowiedz na list
Data: 12-02-11 13:18 Odpowiedz cytując
Mam następujący problem, po wypełnieniu rozliczenia chciałem wysłać e-deklaracje ale po przejściu na Rozliczania - e-deklaracje
pojawia się błąd : "RUNTIME error ! (bez numeru błędu)
Program d:ElfinJupiter2011StandardJupiter.exe
This application has requested the RunTime to terminate it in an unusual way.Please contact tje applications support team for more information."

zainstalowana wersja Jupitera to : 1.0.3. standard 2011

zainstalowane Microsoft Visual C++2005 Redistributable oraz ...2008 - x86 9.0.30729.4148
Proszę o pomoc.

 
Odp: Jupiter 2011 błąd RUNTIME przy e-deklaracjach
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 12-02-11 23:00 Odpowiedz cytując
Okoliczności wystąpienia błędu (wybranie menu: e-deklaracje) oraz komunikat błędu może wskazywać na brak biblioteki Paka.dll w katalogu aplikacji (lub jej niezarejstrowanie w systemie). Proszę przede wszystkim sprawdzić czy biblioteka znajduje się w katalogu aplikacji i czy np. ograniczenia konta mogły nie pozwolić na jej rejestrację. Proszę również o informacje o systemie - te dodatkowe informacje proszę przesłać na adres serwisowy jupiter@elfin.pl - postaramy się rozwiązać problem.
 
Odp: Odp: Jupiter 2011 błąd RUNTIME przy e-deklaracjach
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 12-02-12 18:30 Odpowiedz cytując
Witam!!
Wspomniana biblioteka znajduje się w folderze programu,
konto z jakiego program jest instalowany posiada pełne uprawnienia administratora
,system to Windows XP SP3 P4 2,4Ghz 650RAm nVIDIA 64MB.
Dziękuje za zainteresowanie, nie wiem dlaczego ale na podany adres
zwraca mi listy więc dopisuje się do wątku.
Pozdrawiam
 
Odp: Odp: Odp: Jupiter 2011 błąd RUNTIME przy e-deklaracjach
Autor:  Gość portalu: Elfin Odpowiedz na list
Data: 12-02-13 10:39 Odpowiedz cytując
Witam Pana
Proszę sprawdzić czy w nazwie jupiter@elfin.pl nie nastąpiły jakiś przekłamania (to jeden z naszych serwisowych adresów codziennie wykorzystywanych) i/lub skorzystać np. z adresu serwis@elfin.pl Tymczasem w http://pity.elfin.pl/standard/pobierz/paka.zip umieściłem skompresowany plik .reg, którym można zarejestrować bibliotekę, o którą pytałem. Jeśli Pan zechce proszę spróbować ją za pomocą tego pliku zarejestrować (dwuklik). Jeśli niezarejestowanie/odrejestrowanie z jakiś powodów tej biblioteki jest przyczyną problemów ta operacja powinna przynieść rozwiązanie.
pozdrawiam
 
Odp: Odp: Odp: Odp: Jupiter 2011 błąd RUNTIME przy e-deklaracjach
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 12-02-13 22:21 Odpowiedz cytując
Witam!!
Dziękuje za pomoc po ściągnięciu pliku i rozpakowani
oraz uruchomieniu 2klik błąd dalej występuje,
podane przez Pana adresy e-mail dalej zwracają
wiadomości, więc odpisuje na forum.
Pozdrawiam
 
Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jupiter 2011 błąd RUNTIME przy e-deklaracjach
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 12-02-15 16:18 Odpowiedz cytując
Witam Pana
O ile rejestracja biblioteki Paka.dll za pomocą pliku, który ostatnio udostępniłem przyniosła rezultat: "Informacja ... została poprawnie wprowadzona do rejestru" (ostatnio nie powiedział Pan jaki był rezultat działań) to wytłumaczeniem takiej sytuacji mogą być:

- błędy podczas instalacji (instalację można powtórzyć pobierając ponownie plik z naszej strony, wcześniej "czyszcząc" tymczasowe pliki internetowe z poziomu przeglądarki)

- specyficzna konfiguracja systemu i/lub zainstalowane oprogramowanie, które zakłóca prawidłową instalację i/lub działanie aplikacji - w tym przypadku szczegółowa analiza jest chyba nieopłacalna - łatwiej będzie zainstalować aplikację na innym komputerze. Sprawdzaliśmy bowiem instalację i działanie aplikacji na wielu systemach - nie obserwując tego typu błędu.

pozdrawiam
Sławomir Usarz
 
Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jupiter 2011 błąd RUNTIME przy e-deklaracjach
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 12-02-24 17:47 Odpowiedz cytując
Witam!!!
Ah super a już myślałem, że nic z tego, wina najprawdopodobniej leżała
po stronie mojego PC, ale się mu odwidziało, PIT- y wysłane dotarły
więc 6 rok z JUPITEREM zaliczony. Dziękuje za zainteresowanie pomoc i sugestie.
Pozdrawiam,
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009