str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

27 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Kantor Internetowy - pierwsza porównywarka e-kantorów Strefawalut.pl
Autor:  Gość portalu: Kubax Odpowiedz na list
Data: 12-02-21 14:25 Odpowiedz cytując
Co sądzicie o pomyśle? czy dużo z Was korzysta z e-kantorów? czy Waszym zdaniem strefawalut.pl się przyjmie?
 
Odp: Kantor Internetowy - pierwsza porównywarka e-kantorów Strefawalut.pl
Autor:  Gość portalu: Tomke Odpowiedz na list
Data: 12-03-16 13:04 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Kubax
Data: 2012-02-21 14:25

> Co sądzicie o pomyśle? czy dużo z Was korzysta z e-kantorów? czy Waszym zdaniem strefawalut.pl się przyjmie?


super pomysl z ta strefa walut
 
Kantor internetowy
Autor:  Gość portalu: Marek Odpowiedz na list
Data: 14-02-27 11:52 Odpowiedz cytując
A ja szukałem na Opineo i znalazłem- coś naprawdę godnego uwagi: kantor Amronet,pl. Teraz regularnie u nich wymieniam.
 
Odp: Kantor internetowy
Autor:  Gość portalu: kamila.j Odpowiedz na list
Data: 14-03-06 20:43 Odpowiedz cytując
Sądzę, że platforma www.amronet.pl , wyprzedza konkurencję, jest nowoczesna, przyjazna klientowi i jednocześnie tania. Warto sprawdzić.
 
Odp: Odp: Kantor internetowy
Autor:  Gość portalu: lucas Odpowiedz na list
Data: 14-03-12 15:55 Odpowiedz cytując
Nie każdy kantor czy platforma widnieją w danej porównywarce. Amornet znalazłem np. tylko na JakiKantor, ale postanowiłem sprawdzić, gdyż z informacji wynikało, że oferta jest dobra. Polecam, bo rzeczywiście platforma pozwala sporo zaoszczędzić, a korzysta się łatwo i wygodnie.
 
Odp: Odp: Odp: Kantor internetowy
Autor:  Gość portalu: elwira7 Odpowiedz na list
Data: 14-03-19 19:35 Odpowiedz cytując
Platforma AMRONET sprawdza się znakomicie, oferuje dobre warunki każdemu klientowi, a obsługa panelu jest na tyle intuicyjna, że każdy bez kłopotu wymieni walutę online, nawet jeśli to pierwsza taka transakcja.
 
Odp: Odp: Odp: Odp: Kantor internetowy
Autor:  Gość portalu: grzesiek Odpowiedz na list
Data: 14-03-25 23:50 Odpowiedz cytując
Jednak sam wolę sprawdzić dany kantor, z Amronet.pl miałem okazję korzystać i przyznaję- wszystko super.
Odp: Odp: Kantor internetowy
Autor:  Gość portalu: jola_lola Odpowiedz na list
Data: 14-06-03 13:22 Odpowiedz cytując
Bardzo dobrze znam kantor online Amronet, gdyż od ok. 1,5 roku regularnie korzystam z jego usług. Miałam kilka razy okazję wymieniać też w innych e-kantorach, ale już nie eksperymentuję- Amronet jest bezsprzecznie najlepszy.
Odp: Odp: Kantor internetowy
Autor:  Gość portalu: iga Odpowiedz na list
Data: 16-12-05 11:39 Odpowiedz cytując
Osobiście polecam sprawdzony kantor w e-banku - bardzo wygodany.
http://e-m2m.pl/5845437ac0303
Wybieramy tańszą opcję- kantory w Internecie
Autor:  Gość portalu: tymoon Odpowiedz na list
Data: 14-05-30 10:14 Odpowiedz cytując
Zauważyłem, że wielu ludzi korzysta teraz z e-kantorów. Ja zresztą też. Słusznie, bo są tańsze. Na ogół wymieniam na www.amronet.pl, dlatego że oprócz niskich kosztów zawsze mogę liczyć na sprawne przewalutowanie oraz przelew.
e-kantory
Autor:  Gość portalu: anka30 Odpowiedz na list
Data: 14-02-25 13:47 Odpowiedz cytując
Wymieniam walutę przez Internet, ale nie korzystam z porównywarek, bo tam tylko o kursach jest przeważnie mowa, zaś mnie interesują też pozostałe warunki. Sama znalazłam e-kantor, który mi najbardziej odpowiada- Amronet.pl. Cieszę, się gównie z faktu, że transakcje są tu realizowane w błyskawicznym tempie.
 
kantor Amronet w Internecie
Autor:  Gość portalu: bartek Odpowiedz na list
Data: 14-03-03 21:46 Odpowiedz cytując
Ostatnio na platformie www.amronet.pl można skorzystać z wielu korzystnych promocji, np. wymiana waluty o połowę taniej przez kilka miesięcy, także ja też polecam.
Odp: e-kantory
Autor:  Gość portalu: żaneta Odpowiedz na list
Data: 14-05-17 11:53 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: anka30
Data: 2014-02-25 13:47

> Wymieniam walutę przez Internet, ale nie korzystam z porównywarek, bo tam tylko o kursach jest przeważnie mowa, zaś mnie interesują też pozostałe warunki. Sama znalazłam e-kantor, który mi najbardziej odpowiada- Amronet.pl. Cieszę, się gównie z faktu, że transakcje są tu realizowane w błyskawicznym tempie.
Właśnie, nie można oceniać kantoru po samym kursie, zresztą to kwestia zmienna. Jeśli chodzi o Amronet, to wiem, że zawsze wymienię taniej niż gdzie indziej, ponieważ nie płaci się spreadu
Odp: Kantor Internetowy - pierwsza porównywarka e-kantorów Strefawalut.pl
Autor:  Gość portalu: arnoldo Odpowiedz na list
Data: 14-04-27 18:55 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Kubax
Data: 2012-02-21 14:25

> Co sądzicie o pomyśle? czy dużo z Was korzysta z e-kantorów? czy Waszym zdaniem strefawalut.pl się przyjmie?

Wiele osób korzysta z porównywarek, z drugiej strony ja np. nie mam takiej potrzeby, bo już dawno wybrałem e-kantor, który najbardziej mi odpowiada. Prawie 2 lata wymieniam przez Amronet.pl i muszę przyznać, że przez ten czas oferta była i jest stale ulepszana.
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009