str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

29 marca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy z OC sprawcy
Autor:  Gość portalu: Poszkodowany Odpowiedz na list
Data: 13-04-24 20:51 Odpowiedz cytując
Czy ktoś wie z czym to się je?
 
Odp: Wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy z OC sprawcy
Autor:  Gość portalu: Fredek Odpowiedz na list
Data: 13-04-26 10:42 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Poszkodowany
Data: 2013-04-24 20:51

> Czy ktoś wie z czym to się je?
Normalnie jeśli nie Twoja wina, spisujesz wszytko dokładnie albo wzywasz drogówkę. Musisz mieć dobrze to spisane całe zdarzenie to ważne bo ubezpieczyciele lubią się wymigać od płacenia ;). Idziesz do wypożyczalni albo gadasz z warsztatem czy ma samochód w zastępstwie na koszt spracwy
 
Odp: Odp: Wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy z OC sprawcy
Autor:  Gość portalu: Gość_portalu Odpowiedz na list
Data: 13-04-26 21:28 Odpowiedz cytując
Zazwyczaj jeśli ma się dokładnie wszystkie dokumenty spisane to są wypożyczalnie które jeszcze pomogą i lekko przez to się przebrnie
Odp: Wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy z OC sprawcy
Autor:  Gość portalu: Mirek Odpowiedz na list
Data: 13-04-28 14:31 Odpowiedz cytując

------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Poszkodowany
Data: 2013-04-24 20:51

> Czy ktoś wie z czym to się je?

Dylaj do wypożyczalni z dokumentami. Ostatnio korzystałem takiego przywileju na moje szczęście rok temu. Wtedy polazłem do chyba Panek tak się nazywali. Pamiętam, że pomogli mi bo czegoś brakowało ale samochód był na 4 dni.
 
Odp: Odp: Wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy z OC sprawcy
Autor:  Gość portalu: Krzysiek Odpowiedz na list
Data: 14-09-19 18:22 Odpowiedz cytując
Ja z Panka w takiej sytuacji (wynajmu na koszt sprawcy)korzystałem już i szczerze ich polecam.
Odp: Wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy z OC sprawcy
Autor:  Gość portalu: Prosta sprawa Odpowiedz na list
Data: 13-04-29 12:57 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Poszkodowany
Data: 2013-04-24 20:51

> Czy ktoś wie z czym to się je?

Jak już wcześniej pisali ważne doku albo spisane od policja notka, a jeszcze lepiej zadzwoń do jakieś wypożyczalni z opcją z OC sprawcy np: Panek albo jakaś inna.
 
Odp: Odp: Wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy z OC sprawcy
Autor:  Gość portalu: Kudłaty Odpowiedz na list
Data: 13-05-06 15:47 Odpowiedz cytując
Też kiedyś szukałem informacji w tym temacie. Jeśli chcesz sprawnie wszytko załatwić to uderzaj do PANKA oni już sobie poradzą z ubezpieczalnią :)


------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Prosta sprawa
Data: 2013-04-29 12:57

> ------ Wiadomość oryginalna -------
> Autor: Gość portalu: Poszkodowany
> Data: 2013-04-24 20:51
>
> > Czy ktoś wie z czym to się je?
>
> Jak już wcześniej pisali ważne doku albo spisane od policja notka, a jeszcze lepiej zadzwoń do jakieś wypożyczalni z opcją z OC sprawcy np: Panek albo jakaś inna.
 
Odp: Odp: Odp: Wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy z OC sprawcy
Autor:  Gość portalu: ewolir Odpowiedz na list
Data: 13-12-30 16:04 Odpowiedz cytując


> Też kiedyś szukałem informacji w tym temacie. Jeśli chcesz sprawnie wszytko załatwić to uderzaj do PANKA oni już sobie poradzą z ubezpieczalnią :)

Potwierdzam szybkość działania wypożyczalni. Jeśli wszystkie doku masz z miejsca zdarzenia dosłownie w 5min masz zastępczy co ważne bezgotówkowo
Odp: Wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy z OC sprawcy
Autor:  Gość portalu: Kto płaci? Odpowiedz na list
Data: 13-05-07 18:26 Odpowiedz cytując
A jak się zabezpiecza wypożyczalnia jeśli ubezpieczalnia sprawcy się wymiguje od płacenia? Mam ja płacić?
 
Odp: Odp: Wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy z OC sprawcy
Autor:  Gość portalu: Info Odpowiedz na list
Data: 13-05-08 14:30 Odpowiedz cytując
Nie wiem jak w innych wypożyczalniach, w Panku podpisujesz takie oświadczenie dotyczące, że jeśli Ci się nie należy pokrywasz ze swojej kieszeni. Jak mi tłumaczono zdarzają się osoby, które chcą naciągnąć i wypozyczają w kilku na raz albo podrabiają dokumenty. Jeśli wypadek miał miejsce i nie była to Twoja wina nie ma czym się martwić.
 
Odp: Odp: Odp: Wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy z OC sprawcy
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 13-05-30 20:45 Odpowiedz cytując
Moja rada warto udać się do dużego gracza z działem prawnym. Żona po stłuczce wstawiając samochód do warsztatu wynajęła samochód. Wszytko miało być OK, samochód potrzebny do pracy, a się okazało bardzo problematyczne. Co najgorsze wypożyczalnia zażądała zapłaty bo sama nie będzie się użerać z ubezpieczalnią. Teraz wiem, że warto iśc do dużej z działem prawnym jak np: Panek gdzie sami zadbają o zapłatę od ubezpieczyciela sprawcy!
Zastanówcie się dobrze to nie powinno was nic dodatkowo kosztować!

------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Info
Data: 2013-05-08 14:30

> Nie wiem jak w innych wypożyczalniach, w Panku podpisujesz takie oświadczenie dotyczące, że jeśli Ci się nie należy pokrywasz ze swojej kieszeni. Jak mi tłumaczono zdarzają się osoby, które chcą naciągnąć i wypozyczają w kilku na raz albo podrabiają dokumenty. Jeśli wypadek miał miejsce i nie była to Twoja wina nie ma czym się martwić.

 
Wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy z OC sprawcy
Autor:  Gość portalu: Porazka Odpowiedz na list
Data: 13-06-08 22:09 Odpowiedz cytując
Niestety takie są ubezpieczalnie na małych się rzucają, a do dużych nawet nie podskoczą! Też miałem taką wtopę i zapłaciłem z własnej kieszeni. Mam nadzieje, że nie bezie następnego razu ale jeśli już to też duży gracz jak Panek i nech sami się użerają!!!
 
Odp: Wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy z OC sprawcy
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 14-02-07 12:10 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Porazka
Data: 2013-06-08 22:09

> Niestety takie są ubezpieczalnie na małych się rzucają, a do dużych nawet nie podskoczą! Też miałem taką wtopę i zapłaciłem z własnej kieszeni. Mam nadzieje, że nie bezie następnego razu ale jeśli już to też duży gracz jak Panek i nech sami się użerają!!!

I jak dostałeś bezgotówkowo?
Odp: Wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy z OC sprawcy
Autor:  Gość portalu: Rafik Odpowiedz na list
Data: 13-08-30 17:26 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Poszkodowany
Data: 2013-04-24 20:51

> Czy ktoś wie z czym to się je?

Dzięki takim portalom i informacją sam skorzystałem z takiej opcji i to w polecanej wypożyczalni (Panek) W moim przypadku była szkoda całkowita! Dzięki uprzejmości i fachowej wiedzy pracowników wypożyczalni samochód zastępczy otrzymałem na czas -> od wyceny szkody do jej wypłacenia przez towarzystwo ubezpieczeniowej. DZięki temu pieniążki też otzrymałem dużo szybciej niż średnia :D Ogólnie nie bać się pytać nawet można wysłac @ z zapytaniem to pracownicy wypożyczalni z pewnością pomogą tak jak mnie :)
Odp: Wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy z OC sprawcy
Autor:  Gość portalu: Klakson Odpowiedz na list
Data: 13-11-20 19:19 Odpowiedz cytując
Fajny watek i potrzebny, dzięki waszym wpisom uniknąłem przestoju. Samochód bezgotówkowo i po problemie
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009