str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

5 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Jak odinstalować Jupiter2012?
Autor:  Gość portalu: Jasioo Odpowiedz na list
Data: 13-05-11 16:16 Odpowiedz cytując
Jak w temacie.
Od kilku lat używam tego programu do rozliczenia podatku. Jak dla mnie jest rewelacyjny. Niestety praktycznie rok w rok mam problem z jego odinstalowaniem. Przed chwilą dokonałem odinstalowania. Dostałem komunkat, że wszystko skasowane. Po kliknięciu na ikonkę na pulpicie program uruchomił się. Bez problemów otworzyłem swoje rozliczenie.

W JAKI SPOSÓB MOŻNA SKUTECZNIE ODINSTALOWAĆ PROGRAM???
 
Odp: Jak odinstalować Jupiter2012?
Autor:  Gość portalu: Elfin Odpowiedz na list
Data: 13-05-13 11:06 Odpowiedz cytując
Dzień dobry,
Rozumiem, że deinstalacja (nieudana) odbywała się z poziomu Panelu Sterowania/Dodaj Usuń Programy i mimo "zniknięcia" programu z listy pozostały w systemie skróty (ikona na pulpicie i skrót: Start/Wszystkie programy/Elfin/Jupiter 2012 Standard) oraz pliki programu w katalogu: Program Files/Elfin/Jupiter 2012 Standard. Prawdopodobnie stało się tak w wyniku jakiś błędów na etapie instalacji. Nie wnikając na razie w szczegóły myślę, że najszybszą i najłatwiejszą metodą będzie: "ręczne" usunięcie skrótów oraz katalogu Jupiter 2012 Standard wraz z zawartością. Niezależnie od powyższego prosiłbym o informację (na jupiter@elfin.pl) o systemie, czy były wykonywane uaktualnienia aplikacji oraz czy w trakcie instalacji/deinstalacji pojawiły się jakieś komunikaty błędów.

z poważaniem
Sławomir Usarz
Elfin Sp. z o.o.
 
Odp: Odp: Jak odinstalować Jupiter2012?
Autor:  Gość portalu: Jasioo Odpowiedz na list
Data: 13-05-30 14:43 Odpowiedz cytując
Witam ponownie i przepraszam za zwłokę...

Zrobiłem tak jak Pan zasugerował. Odinstalowałem „ręcznie”. Mam nadzieję, że zrobiłem to dobrze.

Podczas instalacji nie było żadnego błędu.
Tak samo podczas odinstalowywania. Pojawił się komunikat, że program odinstalowany prawidłowo i zniknęła ikonka z pulpitu. Jednak zarówno w menu start jak i w katalogu wszystko pozostało bez zmian i program działa prawidłowo.

Odpowiadam:
- winxp
- nie instalowałem uaktualnień
- nie było żadnych komunikatów o błędach

Program jest naprawdę super. Przynajmniej dla mnie. Od kilku lat z niego korzystam i jestem bardzo zadowolony. Prosty i baaaaaaaaardzo intuicyjny co dla mnie jest ważne.

A może jakaś aplikacja do odistalowania?

Pozdrawiam serdecznie
Jasioo
 
Jak odinstalować Jupiter2012?
Autor:  Gość portalu: rafszk Odpowiedz na list
Data: 14-01-08 14:04 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Jasioo
Data: 2013-05-30 14:43

> A może jakaś aplikacja do odistalowania?

Jedyna słuszna to: Revo Uninstaller ( http://tinyurl.com/2fdekq ). Google odpowie Tobie dlaczego.
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009