str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

7 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Błąd 401
Autor:  Gość portalu: Michał Odpowiedz na list
Data: 14-02-25 09:10 Odpowiedz cytując
Witam. Wyskakuje mi taki błąd.
Status: 401 Weryfikacja negatywna – dokument niezgodny ze schematem xsd [cvc-complex-type.2.4.a: Invalid content was found starting with element ´zo3x:Zalacznik_PIT_O´. One of ´{"http://crd.gov.pl/xml/schematy/dziedzinowe/mf/2013/11/20/eD/PITD/":Zalacznik_PIT_D, "http://crd.gov.pl/xml/schematy/dziedzinowe/mf/2011/10/07/eD/ORDZU/":Zalacznik_ORD-ZU}´ is expected.]
Może jest to wina tego , że dane moje i żony muszę wpisywać podwójnie nie wiem czemu. Mam takie formularze: pit-0 wspólny 1/3, pit-0 wspólny(2) 1/3. Z góry dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam
 
Odp: Błąd 401
Autor:  Gość portalu: Michał Odpowiedz na list
Data: 14-02-25 09:16 Odpowiedz cytując
Już wiem, że z pit 38 są problemy i wypełniłem osobno teraz taki komunikat:
Status: 401 Weryfikacja negatywna – dokument niezgodny ze schematem xsd [cvc-enumeration-valid: Value ´2´ is not facet-valid with respect to enumeration ´[1]´. It must be a value from the enumeration.]
Odp: Błąd 401
Autor:  Gość portalu: Elfin Odpowiedz na list
Data: 14-02-25 12:52 Odpowiedz cytując
Być może jest to problem związany z aplikacją. Proponuję dwie metody sprawdzenia/rozwiązania:
1) proszę przesłać na adres jupiter@elfin.pl plik rozliczenia do analizy (może Pan zmienić dane)
2) proszę spróbować pobrać plik z www.elfin.pl/pliki/Jupiter/Jupiter2013/std/xslt.zip i po rozkompresowaniu skopiować do ...Program FilesElfinJupiter 2013 Standardxsl. Prosiłbym o informacje na: jupiter@elfin.pl
 
Odp: Odp: Błąd 401
Autor:  Gość portalu: Tomasz Odpowiedz na list
Data: 14-03-03 14:25 Odpowiedz cytując
Witam, mam taki błąd i nie potrafię sobie z nim poradzić, formularz wygląda na poprawnie wypełniony.
Weryfikacja negatywna – dokument niezgodny ze schematem xsd [cvc-datatype-valid.1.2.1: ´1.00´ is not a valid value for ´integer´.]
 
Odp: Odp: Odp: Błąd 401
Autor:  Gość portalu: Elfin Odpowiedz na list
Data: 14-03-03 16:16 Odpowiedz cytując
Dzień dobry,
Proszę o informację z jakiej wersji programu Jupiter Pan korzysta i jakie deklaracje i załączniki wchodzą w skład rozliczenia - najlepiej na adres: jupiter@elfin.pl
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009