str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

28 marca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Jupiter 2013 - błąd - zaliczka przy prawa majątkowych
Autor:  Gość portalu: Jacek_2199 Odpowiedz na list
Data: 14-03-24 19:49 Odpowiedz cytując
Dzień dobry,
Korzystając z "Jupitera 2013 Standard" - wersja 1.0.2 - wypełniam deklarację PIT 36L i PIT-37.
Mam uwagi do deklaracji PIT-37.

W kategorii "Prawa majątkowe - autorskie" w pkt. B i C wprowadza się odpowiednio przychód, koszty uzyskania i kwotę pobranej zaliczki.
W wygenerowanym zeznaniu PIT-37 w rubrykach 57 i 58 pojawiają się kwoty przychodu i kosztów uzyskania.
Natomiast w rubryce 56 "zaliczka pobrana przez płatnika" wstawiona jest wartość ´0´ mimo innej kwoty podanej w odpowiednich okienkach kreatora.

Jest to błąd czy może niewłaściwa interpretacja przepisów.

Pozdrawiam,
Jacek_2199
 
Odp: Jupiter 2013 - błąd - zaliczka przy prawa majątkowych
Autor:  Gość portalu: Elfin Odpowiedz na list
Data: 14-03-25 09:52 Odpowiedz cytując
Ponieważ nie udało nam się zasymulować opisanego błędu prosiłbym jeśli to możliwe o przesłanie pliku rozliczenia (może Pan zmienić dane) na adres jupiter@elfin.pl w celu sprawdzenia
Odp: Jupiter 2013 - błąd - zaliczka przy prawa majątkowych
Autor:  Gość portalu: Krzysztof Odpowiedz na list
Data: 14-06-02 14:41 Odpowiedz cytując
Witam. Potwierdzam, jest jakiś błąd przy dochodach z praw autorskich podczas generowania e-deklaracji dla PIT-37. Była konieczna wizyta w urzędzie. Pani pokazała mi naocznie iż między polami 82 a a 95 widnieją zerowe wartości w ich systemie (mimo wypełnionych w Jupiter 2013 Standard).
Mam nadzieje na poprawne działanie za rok,
pozdrawiam,
Krzysztof.
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009