str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

26 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: edi Odpowiedz na list
Data: 02-04-07 11:17 Odpowiedz cytując
Od 3 jestem klientem Pekao SA, mam jednak dosyć ciagłych problemów z tą zatwardziałą instytucją, czy możecie podzielić się swymi dobrymi doświadczeniami na temt banków? gdzie warto się przenieść?

z góry serdecznie dzękuję
 
Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: Gawron Odpowiedz na list
Data: 02-04-08 10:57 Odpowiedz cytując
jeszcze trzymasz pieniędze w tym banku? ja już dawno przekonałem sie, że tego typu banki nalewży omijać z daleka,
radzę pomyśleć o bankach internetowych

pozdr,
Gawron

 
Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: g.gekko@gazeta.pl Odpowiedz na list
Data: 02-12-06 14:19 Odpowiedz cytując
Tylko banki internetowe. Najlepszy jest aktualnie mbank. Jeśli zarabiasz powyżej średniej krajowej to konto "e-max" będzie dla Ciebie najlepsze, jeśli nieco mniej to "e-konto". Najlepiej wejdź na strony mbanku: www.mbank.com.pl - tam znajdziesz szczegóły. Pzdr.
 
Odp: Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: aga Odpowiedz na list
Data: 03-05-14 22:14 Odpowiedz cytując
Ja korzystałam z banku PKO BP.Mam już dosyć!!! Ciągle wszystko drożeje. Trzeba stać w kolejkach ,by zostawić gotowe przelewy.Właśnie przeniosłam się do mBanku. Będę mogła realizować przelewy nie wychodząc z domu.
Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: magda Odpowiedz na list
Data: 02-12-11 14:25 Odpowiedz cytując
zdecydowanie Mbank.... ja mam ekonto i jeszce ani razu mnie nie zawiedli....odpukac:))) nie masz co sie zastanawiac mbank naprafde najlepszy moim zdaniem.....i nie mysl ze jestem ich pracownikiem czy naganiaczem:)
pozdraiwam
 
Odp: Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  MariolaW Odpowiedz na list
Data: 02-12-19 09:59 Odpowiedz cytując
Wszystkie Banki o których wspominacie mają swoje mocne i słabe strony. Nie spotkałam idealnego rozwiązania. Jednak z własnego doświadczenie - poniważ tu pracuję :)- polecam Deutsche Bank 24 S.A. Nie jest popularny i ma opinie banku "nie dla osób fizycznych" ale to mit. Macie dostęp do konta w placówkach, przez internet i telefon. Naprawde warto, bo obsługa jest sympatyczna a opłaty konkurencyjne.... jesli chcecie dowiedzieć sie więcej - zostawiam kontakt: Mariola.Wojcik@db-24.pl
 
Odp: Odp: Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: Gregory Odpowiedz na list
Data: 03-01-09 15:03 Odpowiedz cytując
Ja mam Konto Srebrny SEzam w BPH. Korzystam w większości przypadków z E-Sez@ma i do oddziału przychodzę średnio raz na pół roku. Koszty 9,95 / mc w tym wliczone: karta kredytowa z ubezpieczeniem, karta debetowa, limit do 2500, e-SeZ@m, sms, wap i inne duperele. Ja polecam
Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 04-03-17 21:37 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Gawron
Data: 2002-04-08 10:57

> jeszcze trzymasz pieniędze w tym banku? ja już dawno przekonałem sie, że tego typu banki nalewży omijać z daleka,
> radzę pomyśleć o bankach internetowych
>
> pozdr,
> Gawron

POZDRAWIAM PANA, NAJPIERW TROCHĘ WIEDZY A POTEM NIECH SIĘ PAN WYPOWIADA NA ŁAMACH PORTALU.:(
>
>
Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: kk24 Odpowiedz na list
Data: 02-04-25 09:55 Odpowiedz cytując
na pewno odradzam Citibank, nie jestem tu zbyt odkrywczy, gdyz wiele osób sjkarży się na działanie tego banku. Po krótce - dlaczego nie lubię citi? dlatego że jest drogi, obsługa niezbyt kompetentna, ale bardzo pewna siebie

pozdrawiam,
kk24
Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: Krzysztof Odpowiedz na list
Data: 02-07-18 11:42 Odpowiedz cytując
Tylko nie GE - mieszkaniowy. To bank, który żeruje na ludzkiej niewiedzy i liczy na naiwność klientów. Szuka głupich wśród bogatych i biednych.
Chętnie wszystkim opowiem, co spotyka klietów tego banku.
kkr@hoga.pl
 
Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: potifera Odpowiedz na list
Data: 02-08-10 20:24 Odpowiedz cytując
polecam Lukas e-Bank
 
Odp: Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: Anita Odpowiedz na list
Data: 02-09-14 22:18 Odpowiedz cytując
Zdecydowanie na pewno nie Bre Bank (bardzo drogi i fatalna obsługa), Citi, Pko Bp itp. Millenium też odradzam (drogi, poza tym mają kontrolę z KPWiG za niezbyt czysty obrót gotówką). Zdecyduj się jednak na E-banki. Też zamierzam zmienić bank. Nie rozglądałam się jeszcze po bankach niemieckich. Dajcie znać jak macie na ten temat więcej opinii.Dzięki
 
Odp: Odp: Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: Anka Odpowiedz na list
Data: 02-11-28 11:36 Odpowiedz cytując
Cóż ja bym polecała INTEGRUM, to jest odłamek BGŻ S.A., może nie którym kojarzy się z rolnictwem ale na prawde jest o.k. Mam tam rachunek od 5 lat. Początki może były trudne bo czekało się na kartę i czeki ale teraz działa to naprawdę szybko. Teraz mają też dostęp do rachunku przez internet i nawet dostali za to jakąś nagrodę (ale z tymi nagrodami to różnie bywa). Za konto internetowe płaci się tylko 3zł m-cznie a reszta czyli przelewy, zlecenia stałe są za darmo. Token do konta nic nie kosztuje. Karta Maestro. No i nie jest to bank wirtualny, w razie problemów z dostępem do komputera zawsze możesz pójść do banku i wszystko Ci powiedzą.
Oczywiście to moja subiektywna opinia, nie miałam złych doświadczeń z tym bankiem więc mogę spokojnie polecić.
 
Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: jacek Odpowiedz na list
Data: 02-12-11 14:18 Odpowiedz cytując
Polecam zdecydowanie mBank lub Multibank. Oba to BRE bank ale internetowe. Zaletą Multibanku jest to, że można odwiedzić oddział. Najlepiej zapoznać się z ofertą na ich stronach www. Maja też dość ciekawe formy kredytów.
Pozdr.
Jacek
Odp: Odp: Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: Aququ Odpowiedz na list
Data: 03-05-10 18:19 Odpowiedz cytując
Nie wiem czy wiesz ale mBank i Multibank sa bankami detalicznymi "Drogiego" BRE Banku :)
Odp: Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: Rafał Odpowiedz na list
Data: 02-12-02 16:03 Odpowiedz cytując
Co do banków to przekonałem się że warto mieć konto w banku internetowym. Obecnie mam w:
Mbanku, dobry i bezpieczny ale nie ma placówek,
LG Bardzo dobry, ma placówki i wszystko gratis (karta maestro z limitem 5 tys/dzien) Tylko bezpieczenstwo(?!)
Lukas nie polecam, obsluga w banku zadna (kolejki i mnustwo staruszków splacajacych raty) Internet dziala marnie Jedno na plus to super bezpieczenstwo. Ale bezpieczne niepraktyczne konto komu jest potrzebne?!
 
Odp: Odp: Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: maya Odpowiedz na list
Data: 05-07-19 11:05 Odpowiedz cytując
zgadzam się z przedmówcą! Lukas jest niedopracowany.Wiem, bo byłam jego pracownikiem. Nie daj Boże coś jest nie tak,to z załatwieniem reklamacji można chodzić przez m-c albo i dłużej. Nikogo to nie interesuje! bankomaty księgują z 1 lub kilku dniowym opóźnieniem. I wogóle szkoda gadać! jak ktoś chciałby uzyskać jakiś inf.to piszcie: mayaosa@wp.pl
pozdr.
Odp: Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: Mewa Odpowiedz na list
Data: 04-06-18 13:31 Odpowiedz cytując
Ja korzystam z Volkswagen Bank direct - konto e-direct. Nic nie płacę ani za karte, ani za przelewy, ani za prowadzenie, limit w liniik kredytowej aż 5 000 i łatwo jest go uzyskać!!!
Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: mala Odpowiedz na list
Data: 03-01-20 12:32 Odpowiedz cytując
Gorąco polecam MultiBank, nowoczesna i szeroka oferta, kilka kanałow obsługi klienta (www, telefon, placówki w większych miastach) i profesjonalne podejscie do biznesu
pozdr,
 
Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: DosiaJ Odpowiedz na list
Data: 04-09-03 13:56 Odpowiedz cytując
MultiBanku nie polecam ponieważ za wszystko się płaci wysokie prowizje.Wybór odpowiedniego banku zależy od tego jakiego rodzaju produkty Cię w jego ofercie interesują i za co cenisz Bank- np. Jeżeli masz kasę i nie zliczasz płaconych prowizji a w zamian oczekujesz obsługi w "białych kołnierzykach" i wymijajacych odpowiedzi to może być nawet Multi Bank , City Bank, itp. PKO BP to jeszcze pozostałośc starego systemu i tradycji, duzy moloch w którym nie łatwo wszystko od ręki zmienić na korzyść klienta bo ma ich bardzo wielu ale przynajmniej nie mydlą oczu, jeszcze długo będą na rynku i mają dosyć przystępne ceny. Nie rozumiem dlaczego nikt nie zauważa już naszych małych banków spółdzielczych, które poza tym że są NASZYMI POLSKIMI bankami mają np. dobre warunki obsługi kont typu ROR i wiele spraw można negocjować.
Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: ZetZet Odpowiedz na list
Data: 03-01-20 16:53 Odpowiedz cytując
Ja bym polecił LUKAS Bank. Mają, jak na razie, bezpieczny dostęp przez internet. Najlepiej założyć e-kontoPRO, wszystkie świadczenia z darmo! tzn. token,przelewy,zlecenia stałe,obsługa konta,karty: kredytowa VISA CLASIC i bankomatowa VISA ELEKTRON, to wszystko za FRIKO!!! Jeden minus, z którym się spotkałem, to nie prowadzą rachunków firmowych, ale poza tym jest OK.
 
Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  beam Odpowiedz na list
Data: 04-03-16 17:47 Odpowiedz cytując
Dlaczego nikt nie wspomina o volkswagenbank direct, jest to bank wirtualny, posiada w swojej ofercie trzy pakiety, podstawowy pakiet darmowy, z kartą viza elektron, wszystkie czynności przez internat za darmo !, rachunek wysoko oprocętowany.Jedyna wada, dlugi okres oczekiwania na otwarcie rachunku. Ale to przez to ze dużo osob zaczęło się przenosić do nich z mBanku po wprowadzeniu przez ten bank oplat za przelewy.
Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: PRACOWNI_CZKA Odpowiedz na list
Data: 04-03-17 21:30 Odpowiedz cytując
Miło, że tak szkalujesz moją firmę. Bank jest z tradycjami, wiarygodny, dobrze notowany na giełdzie i największy pod wzdlędem kapitału w Polsce. Ciągle się rozwija, oferuje dostęp do rachunku za pomocą telefonu, SMS i internetu a co za tym idzie przelewy GRATIS. Dodatkowo ubezpieczenie a nawet bezpłatną polisę NNW/Nż. Nie pobiera opłaty za wydanie karty do bankomatu, podwójnie zabezpiecza przed kradzieżą. Daje bezpłatne ubezpieczenie w przypadku kradzieży karty bankomatowej. Każdą dyspozycję można złożyć w dowolnym oddziale. Ma liczną sieć polacówek i bankomatów. Szanuje klientów, zredukował kolejki, wprowadził doradców depozytowych. Jeszcze mało?
Nie chciałeś, czy nie chcesz wiedzieć. Może natrafiłeś na zły dzień pracownika. Uprzedzasz się niepotrzebnie. Zapraszam do mojego oddziału we Wrzeszczu - wkrótce (po remoncie) będzie wizytówką dzielnicy.
POZDRAWIAM
Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  jamesisko Odpowiedz na list
Data: 04-04-24 02:16 Odpowiedz cytując
Ja mam w Inteligo.pl i jest ok. Z ciekawości mam zamiar looknac jak dzial i zalozyc konto w mBank ;) jeśli już to tylko w banku internetowym.

Ale zapewne już wybrałeś po 2 latach czytania postów ;) - to tak na marginesie (data pierwszego posta i ostatniego)
Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: a Odpowiedz na list
Data: 04-06-16 08:57 Odpowiedz cytując
http://www.onet.pl
 
Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: jem00 Odpowiedz na list
Data: 04-09-04 17:13 Odpowiedz cytując
volkswagenbank direct- mam plus konto-od 06.2001r ,polecam i nie szukam.
jem00
Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: Dominik Odpowiedz na list
Data: 05-01-25 14:28 Odpowiedz cytując
Przede wszystkim wspierajmy polskie banki lokalne. Poleczm Banki Spółdzielcze.
Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 05-08-31 22:41 Odpowiedz cytując
Ja mogę polecić Bank Śląski jestem stałym klientem od 7 lat i jak do tej pory się nie zawiodłem, chociaż ostatnio, troche zmieniła się jego oferta i stała się dla mnie niedostępna pewna usługa, która mnie bardzo interesowała. Chodzi o darmową wypłate ze wszystkich bankomatów w Polsce.
Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: bardzo zadowolona klientka Odpowiedz na list
Data: 06-01-23 20:51 Odpowiedz cytując
Ciekawe przejrzałam wszystkie wypowiedzi i szczerze mówiąc nie ma w nich nic...
ja osobiście zachęcam do Banku Millennium Koszt to 6 zł miesięcznie ale jest kilka ´ludzkich" wariantów by być z tych opłat zwolionych, rewelacyjny dostęp do internetu-świetnie zabezpieczony, bezpłatna karta kredytowa z limitem 500 zł dla każdego nowego klienta, stałe zlecenia i płatności za rachunki jeśli mamy różne kwoty i nieregularnie, kredyty konsumpcyjnenajtańsze na rynku (wg rankingu wprost) i tak dalej zachęcam www.millenet.pl
 
Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: Bort Odpowiedz na list
Data: 13-10-11 11:05 Odpowiedz cytując
Ja od siebie polecam Getin bo przy płatnościach karta 150 zł miesięcznie prowadzenie konta jest całkowicie za darmo. Dodatkowo mają ciekawe oferty, dzięki którym można coś zaoszczędzić.
 
Odp: Odp: Odp: jaki bank polecacie?
Autor:  Gość portalu: Marta Odpowiedz na list
Data: 13-10-14 22:37 Odpowiedz cytując
Ja korzystam z promocji dla kierowców wiec samym tankowaniem wyrabiam limit miesięczny i konto mam za darmo.
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009