str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

26 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: NADAL nie można wybrać innej OPP
Autor:  Gość portalu: Konrad Klajbor Odpowiedz na list
Data: 17-04-17 18:20 Odpowiedz cytując
Fajnie, że twórcy programu chcą kogoś wesprzeć. Ja też bym ich chciał wesprzeć, kupując licencję (rozliczam zawsze całą rodzinę).
Niestety, jeżeli Wy blokujecie mi możliwość wyboru OPP, to ja podziękuję bardzo za współpracę. Znajomych też w tym roku - bo ile można czekać - przestrzegę przed wyborem Waszego produktu, a część z nich pewnie też będzie miała kilka pitów więcej.

Ktoś pisał o możliwości edycji formularza - niestety, nie ma jej (i ponowne pytanie - czemu nie można po prostu udostępnić WYBORU dla KLIENTA).
 
Odp: NADAL nie można wybrać innej OPP
Autor:  Elfin Odpowiedz na list
Data: 17-04-19 11:57 Odpowiedz cytując
Zmiana w obsłudze wyboru OPP została wprowadzona w kwietniowej wersji programu. Dzięki rekomendowanym przez Elfina, renomowanym organizacjom program jest udostępniany za darmo. Dlatego zależy nam, aby użytkownicy przekazywali 1% podatku na ich rzecz.

Jeśli mimo wszystko ktoś chciałby przekazać 1% dla innej organizacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy na adres jupiter@elfin.pl - udzielimy wskazówek, jak to zrobić. Alternatywnie proponujemy skorzystanie z odpłatnej wersji programu Jupiter Premium.

Pozdrawiamy,
Zespół Elfina
 
Odp: Odp: NADAL nie można wybrać innej OPP
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 18-04-03 11:21 Odpowiedz cytując
Witam w nowym roku:)
ale ja płaciłem - zawsze kupuję dodatkowe paczki, bo rozliczam całą rodzinę. Dlatego jest to denerwujące. Czy nowa wersja ma również taką blokadę?



------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Elfin
Data: 2017-04-19 11:57

> Zmiana w obsłudze wyboru OPP została wprowadzona w kwietniowej wersji programu. Dzięki rekomendowanym przez Elfina, renomowanym organizacjom program jest udostępniany za darmo. Dlatego zależy nam, aby użytkownicy przekazywali 1% podatku na ich rzecz.
>
> Jeśli mimo wszystko ktoś chciałby przekazać 1% dla innej organizacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy na adres jupiter@elfin.pl - udzielimy wskazówek, jak to zrobić. Alternatywnie proponujemy skorzystanie z odpłatnej wersji programu Jupiter Premium.
>
> Pozdrawiamy,
> Zespół Elfina
Odp: NADAL nie można wybrać innej OPP
Autor:  Gość portalu: Kapalanka Odpowiedz na list
Data: 17-04-20 11:02 Odpowiedz cytując
Od lat używam tylko tego programu, innym również polecam. Niestety, brak możliwości wyboru innego OPP sprawia, że to chyba ostatni raz...
 
Odp: Odp: NADAL nie można wybrać innej OPP
Autor:  Gość portalu: as Odpowiedz na list
Data: 17-04-25 18:55 Odpowiedz cytując
Ja również przez długie lata korzystałem z tego programu, ale brak możliwości wyboru OPP spowodował, iż przeniosłem się na inne oprogramowanie.
ELFIN wybrał całkowicie błędną drogę...
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009