str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

29 marca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Kompatybilność wstecz?!
Autor:  Gość portalu: Marcin Odpowiedz na list
Data: 18-03-11 21:33 Odpowiedz cytując
Witam,
Jestem użytkownikiem Waszego programu od 2012 roku i ciągle nie mogę zrozumieć dlaczego nie ma kompatybilności programów wstecz? Co roku muszę tworzyć tego samego podatnika i dziś postanowiłem w końcu o to zapytać - dalczego? Jestem bardzo ciekaw odpowiedzi.... Pozdrawiam.

Marcin.
 
Odp: Kompatybilność wstecz?!
Autor:  Gość portalu: Elfin Odpowiedz na list
Data: 18-03-19 18:27 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: Marcin
Data: 2018-03-11 21:33

> Witam,
> Jestem użytkownikiem Waszego programu od 2012 roku i ciągle nie mogę zrozumieć dlaczego nie ma kompatybilności programów wstecz? Co roku muszę tworzyć tego samego podatnika i dziś postanowiłem w końcu o to zapytać - dalczego? Jestem bardzo ciekaw odpowiedzi.... Pozdrawiam.
>
> Marcin.

Dzień dobry,

Jupiter Standard to najprostsza z rodziny Jupiterów aplikacja, nie jest wyposażony w bazę danych jak np. Jupiter PRO czy Jupiter Expert co pozwala szybkie sięganie do historii rozliczeń sprzed wielu lat dla dużej ilości rozliczanych podatników. Zapewnienie kompatybilności wstecznej spowodowało by konieczność dodawania z każdym rokiem zmieniających się tzw. skryptów sterujących i nowych teł deklaracji (zmieniają się corocznie). Po kilku lub kilkunastu latach ten z zasady niewielki i prosty program "urósł" by do całkiem dużych rozmiarów.

pozdrawiamy
Zespół Elfina
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009