str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

19 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Arbitraż
Autor:  Gość portalu: PP Odpowiedz na list
Data: 02-04-11 13:09 Odpowiedz cytując
Zastanaia mnie fakt, czy w Polsce jest możliwość stosowania arbitrażu przez inwestora indywidualnego.chetnie poznalbym opinie na ten temat, a najlepiej , jesli jest taka mozliwosc, to jak on sie prezentuje
 
Odp: Arbitraż
Autor:  Gość portalu: eduardo Odpowiedz na list
Data: 02-04-12 09:55 Odpowiedz cytując
Trudna sprawa. Zwykle jest zarezerwowany dla wiellkich - oni czuwają, gdy tylko nastąpi małe odchylenie - wykorzystują to jeszcze w momencie gdy to odchylenie jest tak małe, że ciebie, jako zwyklego indywidualnego inwestora zjadłaby prowizja.
Ale próbuj znaleźć na futuresach,... niech sie wypowie jakiś praktyk.
 
Odp: Odp: Arbitraż
Autor:  Gość portalu: arbiter Odpowiedz na list
Data: 02-04-19 16:19 Odpowiedz cytując
W naszym ryneczku chyba az tak nie czuwaja.
Baza na kontraktach przez wiekszosc czasu ujemna, MiniWIG hula blisko WIG20, czyli nic prostszego jak kupic futures, sprzedac MiniWIG i skasowac darmowy lunch. Niechec do tego typu numerow tlumaczy do pewnwgo stopnia mozliwosc bycia wylosowanym do umorzenia jednostki indeksowej. Jednak nawet przy dodatniej bazie, jak ostatnio, nikt nie kwapi sie do sprzedazy fut i bezpiecznego kupna Mini. Dziwne to, zwlaszcza, ze przeciez mamy juz na rynku Pioniera Arbitrazowego FI. Jednak ten pogromca nierownowagi rynkowej na razie skupil sie na operacjach bonami skarbowymi. Ale przeciez nasz rynek nie jest do konca normalny...
 
Odp: Odp: Odp: Arbitraż
Autor:  Gość portalu: Zydek Odpowiedz na list
Data: 02-04-22 11:20 Odpowiedz cytując
Życzę powodzenia w arbitrażu - zwłaszcza używajac jednostki indeksowe - płynośc jest "wielka" - możesz swobodnie grać kwotą 1000zł. Ale nie większą!!! a przy tym tysiacu zje cie prowizja
Odp: Arbitraż
Autor:  Gość portalu: Ja Odpowiedz na list
Data: 02-04-12 15:24 Odpowiedz cytując
A co to ???
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009