str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

25 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: droższe Inteligo?
Autor:  Gość portalu: kamil Odpowiedz na list
Data: 02-04-29 11:03 Odpowiedz cytując
jak to w końcu jest z Inteligo, czy wprowadzili opłate za prowadzenie rachunków czy nie? czy np. kredyt którego udzielają jest taki drogi dlatego że chcę szybko zacząć zarabiać?
czyżby banki internetowe porzuciły już swą dotychczasową politykę bycia dla ludzi i zaczynały być normalnymi:( bankami?


 
Odp: droższe Inteligo?
Autor:  Gość portalu: ansola Odpowiedz na list
Data: 02-04-29 13:56 Odpowiedz cytując
Banki internetowe będą normalnymi bankami = będa pobierały opłaty za różne usługi. Teraz jest walka o klienta i wszystko za darmo. Jak już zdobęda tylu klientów ilu zakładali zaczą "wyciskać" z nich kasę. Taka jest kolej rzeczy. Inaczej te banki padną.
ansola

> jak to w końcu jest z Inteligo, czy wprowadzili opłate za prowadzenie rachunków czy nie? czy np. kredyt którego udzielają jest taki drogi dlatego że chcę szybko zacząć zarabiać?
Odp: droższe Inteligo?
Autor:  Gość portalu: Kaśka Odpowiedz na list
Data: 04-08-15 09:35 Odpowiedz cytując
Mam rachunek internetowy w PKO BP, taraz został przekształcony na Konto INTELIGO zgodnie z połączeniami i niestety ten rachunek jest droższy, wczesniej robiłam przelwey za darmo, taraz za każdy przelew muszę płacić.
 
Odp: Odp: droższe Inteligo?
Autor:  Gość portalu: Dan Odpowiedz na list
Data: 04-10-28 13:15 Odpowiedz cytując
Zgadza sie. Jestem w identycznej sytuacji. Ale nalezy spojrzec na to rowniez pod innymi katami.
1.
Prowadzenie rachunku w Inteligo za darmo, w ePKO bylo po 9PLN/mies.
2.
Przelewy kosztuja, sa po 0.99PLN. Ale z prostej kalkulacji wychodzi, ze obsluga Inteligo jest drozsza dopiero po 9 przelewach.
3.
Za to mozna zdefiniowac i uzywac subkont. TO byl jeden z argumentow dla mnie na TAK i nie zaluje. Mam porzadek na kontach i dokladnie caly czas wiem ile z jakiego schodzi.
4.
Niestety nie mam doswiadczen z kredytem. Tu nic nie powiem.
5.
Znajomi jeszcze do tego maja rachunki firmowe i tezsobie chwala.

Ostatecznie zdecydowalem, ze Inteligo mi pasuje.
Mnie generalnie mBank irytuje a moja druga polowka ma wlasnie tam. Zalozylismy, ze robimy pewna dewersyfikacje uslug.

Pzdr
Odp: Odp: droższe Inteligo?
Autor:  Gość portalu: Dan Odpowiedz na list
Data: 04-10-28 13:16 Odpowiedz cytując
Zgadza sie. Jestem w identycznej sytuacji. Ale nalezy spojrzec na to rowniez pod innymi katami.
1.
Prowadzenie rachunku w Inteligo za darmo, w ePKO bylo po 9PLN/mies.
2.
Przelewy kosztuja, sa po 0.99PLN. Ale z prostej kalkulacji wychodzi, ze obsluga Inteligo jest drozsza dopiero po 9 przelewach.
3.
Za to mozna zdefiniowac i uzywac subkont. TO byl jeden z argumentow dla mnie na TAK i nie zaluje. Mam porzadek na kontach i dokladnie caly czas wiem ile z jakiego schodzi.
4.
Niestety nie mam doswiadczen z kredytem. Tu nic nie powiem.
5.
Znajomi jeszcze do tego maja rachunki firmowe i tezsobie chwala.

Ostatecznie zdecydowalem, ze Inteligo mi pasuje.
Mnie generalnie mBank irytuje a moja druga polowka ma wlasnie tam. Zalozylismy, ze robimy pewna dewersyfikacje uslug.

Pzdr
Odp: Odp: droższe Inteligo?
Autor:  Gość portalu: Dan Odpowiedz na list
Data: 04-10-28 13:16 Odpowiedz cytując
Zgadza sie. Jestem w identycznej sytuacji. Ale nalezy spojrzec na to rowniez pod innymi katami.
1.
Prowadzenie rachunku w Inteligo za darmo, w ePKO bylo po 9PLN/mies.
2.
Przelewy kosztuja, sa po 0.99PLN. Ale z prostej kalkulacji wychodzi, ze obsluga Inteligo jest drozsza dopiero po 9 przelewach.
3.
Za to mozna zdefiniowac i uzywac subkont. TO byl jeden z argumentow dla mnie na TAK i nie zaluje. Mam porzadek na kontach i dokladnie caly czas wiem ile z jakiego schodzi.
4.
Niestety nie mam doswiadczen z kredytem. Tu nic nie powiem.
5.
Znajomi jeszcze do tego maja rachunki firmowe i tezsobie chwala.

Ostatecznie zdecydowalem, ze Inteligo mi pasuje.
Mnie generalnie mBank irytuje a moja druga polowka ma wlasnie tam. Zalozylismy, ze robimy pewna dewersyfikacje uslug.

Pzdr
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009