str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

5 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Chciałabym podjąć pracę w banku - jak trafić??
Autor:  Gość portalu: Iza Odpowiedz na list
Data: 02-07-30 19:05 Odpowiedz cytując
Jestem absolwentką ekonomii i chciałabym pracować w banku, jednak i tu zaczyna się pytanie - jak dowiadywać się o rekrutacjach w bankach?
Dużo banków na swoich stronach internetowych nie wspomina o przeprowadzanych rekrutacjach czy wolnych wakatach, w portalach internetowych poświęconych pracy też się nie uświadczy takich ofert pracy, w gazetach raczej nie a jak już to na bardzo wysokie stanowiska na które ja nie mam ani doświadczenia ani kwalifikacji.
Wszystko wskazuje na rekrutację wewnętrzną czy jedynym rozwiązaniem jest chodzenie i zanoszenie własnych dokumentów(adresy e-maili są rzadko podawane na stronach)
pozdrowiena
Iza
 
Odp: Chciałabym podjąć pracę w banku - jak trafić??
Autor:  Gość portalu: ansola Odpowiedz na list
Data: 02-08-01 14:53 Odpowiedz cytując
Przede wszystkim chyba znajomości. Bez tego będzie trudno. Banki teraz nie prowadzą rekrutacji, tylko robią redukcje etatów (fuzje, oszczędności). Jesli potrzebują ludzi na jakieś stanowiska, to przesuwają tych najlepszych z grupy przeznaczonych do zwolnienienia. Ale nie poddawaj się. Spróbuj się gdzieś wkręcić na praktykę - jak się sprawdzisz, to może zaproponuję Ci zatrudnienie po praktyce.
Powodzenia, pozdrawiam,
ansola
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009