str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

23 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: transfery
Autor:  Gość portalu: AZ Odpowiedz na list
Data: 02-12-03 20:22 Odpowiedz cytując
Z ostatnich danych wynika, że najwięcej osób zmieniających fundusz zdecydowało się przystąpić do OFE Ergo Hestia. Może ktoś jest w stanie wyjaśnić czym kierowali się członkowie tych funduszy (np. NN lub CU)decydując się na taką zmianę.
 
Odp: transfery
Autor:  Gość portalu: egoludek Odpowiedz na list
Data: 02-12-13 20:51 Odpowiedz cytując
W zasadzie osoby te zostały oszukane przez akwizytorów OFR EH co do zasad funkcjonowania dotychczasowych OFE tajemnica tkwi w prowizji akwizytorów EH ok 250 350 zł za jedną umowę. W zasadzie nie ma ludka któremu nie dałoby rady zmienić OFE- hmmm dobre kłamstwo albo 20 zł :)
Inspektor działu kontroli OFE ego Piotr Sadowski egoludek@wp.pl
 
Odp: Odp: transfery
Autor:  Gość portalu: sprostowanie Odpowiedz na list
Data: 02-12-30 15:27 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: egoludek
Data: 2002-12-13 20:51

> W zasadzie osoby te zostały oszukane przez akwizytorów OFe EH co do zasad funkcjonowania dotychczasowych OFE tajemnica tkwi w prowizji akwizytorów EH ok 250 350 zł za jedną umowę. W zasadzie nie ma ludka któremu nie dałoby rady zmienić OFE- hmmm dobre kłamstwo albo 20 zł :)
> Inspektor działu kontroli OFE ego Piotr Sadowski egoludek@wp.pl
Wszak to co jest napisane nie wyszło spod mojej klawiatury ale osoba podająca się za mnie ma rację- niech bedzie to odpowiedzią dla pewnej Pani chyba akwizytor która dzwoniąc do mnie powoływała się na lojalność wobec pracowników OFE (a nie na poziomie klient-akwizytor!)a osobom zmieniającym Fundusze polecam mniej zaufania dla akwizytorów ((zazwyczaj zamiast oczu mają złotówki)i proponuje przed zmianą OFE sprawdzić jak funkcjonuje ich dotychczasowy fundusz w zestawieniu z propozycja akwizytora
Odp: transfery
Autor:  tisi Odpowiedz na list
Data: 03-01-21 23:52 Odpowiedz cytując
kierowali sie wysoka prowizja agenta.
Odp: transfery
Autor:  Gość portalu: agent Hestii Odpowiedz na list
Data: 03-01-22 22:32 Odpowiedz cytując
Oczywiscie ze prowizja jest wysoka, tak samo jak wysoka byla dla agentów np NN gdzy zaczynali wszyscy swoja działalność, sam jestem agentem EH OFE i wiem ile dostaje za kazdego "łebka", którego wam nie udało sie pozyskać. Tylko powiedzcie mi skoro ja tak bardzo oszukuje biednych ludzi dla pieneidzy, dlaczego kazda witryna kazdego OFE przedstawia same plusy swojego OFE? A moze to własnie EGO jest tak rewelacyjne i uczciwe że wszyscy powinni przejsc do niego? BZDURA! Po prostu nie mja kasy na to żeby agenci, tacy jak ja pracowali dla nich. Kazde OFE to ludzie którzy chca obracac czyjąś kasą. Ego tez miało wspaniałe reklamy na poczatku reformy i jestem ciekaw ile od nich wyniesie emerytura o ile wczesniej nie zostaną przejeci przez inne OFE? A niech mi ten kochany inspektor powie ile on zarabia kasy utrzymujac sie z obrotów naszymi pieniedzy? Ma strasznie czyste ręce. Ale szkalowac innych potrafi.
Hestia z takimi transferami moze smialo dogonic NN w wartosci jednostki i ludzie którzy przeszli do nich moga dobrze na tym zarobic.
A opdowiedz na pytanie główne jest prosta: najwiecej korzysci beda mialy osoby z tego OFE ktory bedzie mial najwieksza dynamike wzrostu, a taka ma Hestia i obojetnie jakimi srodkami to wypracowuje, bo to wszystko jest legalne.
 
Odp: Odp: transfery
Autor:  Gość portalu: Inspektor CU Odpowiedz na list
Data: 03-01-22 23:21 Odpowiedz cytując
Agencie EH. Proponuję sie zapoznać z wynikami OFE za rok 2002r. Twoje domniemania dotyczące choćby doścignięcia NN przez Ergo.. w zakresie inwestowania składek są mocno przesadzone! No cóż od dawna wiadomo iż szkolenia akwizytorów prowadzone przez OFE robią im sieczkę z mózgów....
Odp: transfery
Autor:  Gość portalu: Inspektor CU Odpowiedz na list
Data: 03-01-22 23:27 Odpowiedz cytując
Jeszcze jedno- egoludek ma rację- tak trzymać należy sie pare słów prawdy i czara goryczy dla akwizytorów cwaniaków!!!!
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009