str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

9 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Program Pity 2002 - instalacja z konta o uprawnieniach administratora?
Autor:  tiroy Odpowiedz na list
Data: 03-01-31 10:40 Odpowiedz cytując
Witam,

Dlaczego program Pity 2002 skonstruowano tak, że wymaga on instalacji z konta o uprawnieniach administratora (Windows serii NT)? Czy to jest konieczne? Mam firmowego laptopa z Windows 2000 z kontem zwykłego użytkownika - nie mogę zaistalować Pitów. Nie posiadam komputera w domu - czy teraz mam go zakupić wyłącznie do rozliczenia??? O ile to możliwe, proszę programistów Elfina o wprowadzenie zmian w instalatorze Pitów 2002.
Pozdrawiam

tiroy
 
Odp: Program Pity 2002 - instalacja z konta o uprawnieniach administratora?
Autor:  Gość portalu: tiroy Odpowiedz na list
Data: 03-02-05 10:15 Odpowiedz cytując
Przepraszam, ale czy ktoś z elfina mógły się w końcu wypowiedzieć?...
Odp: Program Pity 2002 - instalacja z konta o uprawnieniach administratora?
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 03-04-29 10:38 Odpowiedz cytując
Instalacja to instalacja ale uruchamianie programu na koncie z uperawnieniami admninistratora to juz przesada. jest to ewidentny bląd.
Pozdro
Jacek Ł.
 
Odp: Odp: Program Pity 2002 - instalacja z konta o uprawnieniach administratora?
Autor:  Gość portalu: Daniel Kessler Odpowiedz na list
Data: 03-04-30 10:04 Odpowiedz cytując
Wymagania programu w zakresie uprawnien uzytkownika wynikaja z zastosowanych zabezpieczen programu. Przykro nam, ze moga one w niektorych przypadkach rodzic komplikacje.
Program przeznaczony jest do osobistego uzytku na komputerze uzytkownika. Musielismy przyjac, ze na swoim komputerze uzytkownik ma pelne prawa.

Daniel Kessler
Elfin
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009