str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

5 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Jak wyjść z zaciągniętych(czasem lekkomyślnie)kredytów?
Autor:  Gość portalu: Olo Odpowiedz na list
Data: 03-02-27 22:35 Odpowiedz cytując
Mam rodzinę tzn.żonę,dwoje dzieci i niestety kilka kredytów w różnych bankach.Nasza sytuacja finansowa ostatnio troszkę się zmieniła i mamy poważne problemy ze spłatą wspomnianych zadłużeń.Wykupiliśmy w kamienicy mieszkanie,stając się jednocześnie jej współwłaścicielami(typowa wspólnota mieszkaniowa),ale nie jest to przedmiotem problemu.Naszym marzeniem jest jakiś kredyt długoterminowy.Niestety,fakt że mamy coś własnego,co mogłoby stanowić zabezpieczenie takiego kredytu nie stanowi przyznania czegoś takiego.Podstawą jest zdolność kredytowa,czyli zarobki dzielone na ilość osób w rodzinie,inne zadłużenia itd.,itd.Przepisy te są jak najbardziej słuszne,jednak kalkulując wychodzi mi jasna sprawa : dostając "duży" kredyt,rozłożony na wiele lat pewni jesteśmy że potrafimy go spłacić(chodzi o wysokość raty).Natomiast zsumowana wielkość rat innych kredytów,które chcemy spłacić tym jednym,znacznie przewyższa nasze możliwości.Cóz,przyznaję że pewne zadłużenia były podjęte może lekkomyślnie,ale w tej sytuacji czy to już koniec?.Czy mamy punkt po punkcie sprzedawać wszystkie rzeczy z mieszkania,aż w końcu może i samo mieszkanie?.Chociaż nie w terminach,ale jeszcze jakoś to wszystko spłacamy,niestety coraz ciężej.Wina jest nasza - to fakt - ale to jakaś paranoja żeby nie było ratunku.Prosimy o pomoc osobę która zrozumie naszą sytuację i ma w tym temacie coś do powiedzenia.Forum jest jak najbardziej OK.,ale podajemy również swojego maila : olo65@op.pl Dziękujemy.
 
Odp: Jak wyjść z zaciągniętych(czasem lekkomyślnie)kredytów?
Autor:  Gość portalu: Gosia Odpowiedz na list
Data: 03-03-01 19:36 Odpowiedz cytując
Hmm.. widzisz chlopie.. mam to samo.. Tyle..ze moze miedzy wami jest zgoda.. chyba. .a ja mam jeszcze brak porozumienia.. i sama sie zastanawiam co z tym zrobic.. W sumie.. jak czytalam Ciebei to tak jakbym to siebei czytala.. Coz.. niewiele sobie daje juz czasu.. Na razie.. jest tylko jedno rozwiazanie.. ale.. nie polecam..choc w tej sytuacji w jakiej jestem.. to chyba jedyne wyjscie..Pozdrawiam. .i zapewniam. .ze nei ma wyjscia z takiej sytuacji..Lekkomyslnosc finansowa czlowieka.. jest czyms w rodzaju selekcji naturalnej.. Najgorzej..ze nei ma szansy nawet na to by zaczac wszystko lepiej i od nowa.. Jesli sie znajdzie jakis psycholog.. polecam sie do psychoterapii..Masaya@interia.pl
 
Odp: Odp: Jak wyjść z zaciągniętych(czasem lekkomyślnie)kredytów?
Autor:  Gość portalu: forsaaaaaa Odpowiedz na list
Data: 03-03-03 18:00 Odpowiedz cytując
Moi kochani jesteście naiwnymi OFIARAMI obecnego systemu. Kto ma kasę lub popleczników zakłada Firmy okradające takich jak Wy. Np. PROWIDENT SKOK itp. Bo tak to trzeba nazwać OKRADAJĄ WAS i Wam podobnych. Złudzeni Kredytem na Waszą kieszeń, tym ze bez zaswiadczen,bez zgody wspólmałżonka, że przyniosa kasiore do domu. wydaje wam sie że złapaliście Pana Boga za nogi. A tuż za progiem DIABEŁ czyli zysk firmy czy banku zaciera ręce że złapal następna ofiarę. Znam to bo miałam taką sytuację w bliskiej rodzinie. Ale tam częściowo długi wykupili rodzice. Czy otrzymają zwrot pożyczki bezprocentowej ? NO watpię w to. Chociaż ciągle powtarzają oddamy oddamy /chyba po śmierci/ TO nasz bandyscki obecny system łudzi i prowokuje do brania pożyczek a potem jak wir wodnyciągnieWas naiwniaków na dno. Trzeba sobie uświadomić, że nikt nigdy nikomu /nawet żona mężowi / nie da mic za darmo. Rzekome niskie oprocentowanie i dogodne raty to tylko pułapka dla naiwnych. Nie ma Zadnej instytucji która weżmie Was w obronę, bo w walce o pieniądze reklamuje się nawet w TV ZŁODZIEJA P R O W I D E N T A /znam ten temat pracuje tam znajoma/ a biedacy???????? cóż każda obiecanka jest dobra. Pracownik Banku oświadczył mi kiedyśże gdybym wzięła 100 milionów kredytu i nie miała z czego spłacić a oświadczyłabym, że spłace 60, 70 mln to bank poszedłby na to natomiast takie drobiazgi parotysięczne to "mięsko" dla Banku i Komornikow którzy też muszą mieć pracę . A więc ŚMERĆ FRAJEROM NIECH ŻYJE P R O W I D E N T I JEMU PODOBNI a biedaki??? a kogo to obchodzi niech zdychają.
 
Odp: Odp: Odp: Jak wyjść z zaciągniętych(czasem lekkomyślnie)kredytów?
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 03-12-17 21:06 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: forsaaaaaa
Data: 2003-03-03 18:00

> Moi kochani jesteście naiwnymi OFIARAMI obecnego systemu. Kto ma kasę lub popleczników zakłada Firmy okradające takich jak Wy. Np. PROWIDENT SKOK itp. Bo tak to trzeba nazwać OKRADAJĄ WAS i Wam podobnych. Złudzeni Kredytem na Waszą kieszeń, tym ze bez zaswiadczen,bez zgody wspólmałżonka, że przyniosa kasiore do domu. wydaje wam sie że złapaliście Pana Boga za nogi. A tuż za progiem DIABEŁ czyli zysk firmy czy banku zaciera ręce że złapal następna ofiarę. Znam to bo miałam taką sytuację w bliskiej rodzinie. Ale tam częściowo długi wykupili rodzice. Czy otrzymają zwrot pożyczki bezprocentowej ? NO watpię w to. Chociaż ciągle powtarzają oddamy oddamy /chyba po śmierci/ TO nasz bandyscki obecny system łudzi i prowokuje do brania pożyczek a potem jak wir wodnyciągnieWas naiwniaków na dno. Trzeba sobie uświadomić, że nikt nigdy nikomu /nawet żona mężowi / nie da mic za darmo. Rzekome niskie oprocentowanie i dogodne raty to tylko pułapka dla naiwnych. Nie ma Zadnej instytucji która weżmie Was w obronę, bo w walce o pieniądze reklamuje się nawet w TV ZŁODZIEJA P R O W I D E N T A /znam ten temat pracuje tam znajoma/ a biedacy???????? cóż każda obiecanka jest dobra. Pracownik Banku oświadczył mi kiedyśże gdybym wzięła 100 milionów kredytu i nie miała z czego spłacić a oświadczyłabym, że spłace 60, 70 mln to bank poszedłby na to natomiast takie drobiazgi parotysięczne to "mięsko" dla Banku i Komornikow którzy też muszą mieć pracę . A więc ŚMERĆ FRAJEROM NIECH ŻYJE P R O W I D E N T I JEMU PODOBNI a biedaki??? a kogo to obchodzi niech zdychają.
 
Odp: Odp: Odp: Odp: Jak wyjść z zaciągniętych(czasem lekkomyślnie)kredytów?
Autor:  Gość portalu: stefan Odpowiedz na list
Data: 10-05-04 23:18 Odpowiedz cytując
Ja osobiście mogę polecić internetowe [url="http://www.kredyciak.pl/"][b]pożyczki prywatne[/b][/url.
Odp: Odp: Odp: Jak wyjść z zaciągniętych(czasem lekkomyślnie)kredytów?
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 04-02-06 09:54 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: forsaaaaaa
Data: 2003-03-03 18:00

> Moi kochani jesteście naiwnymi OFIARAMI obecnego systemu. Kto ma kasę lub popleczników zakłada Firmy okradające takich jak Wy. Np. PROWIDENT SKOK itp. Bo tak to trzeba nazwać OKRADAJĄ WAS i Wam podobnych. Złudzeni Kredytem na Waszą kieszeń, tym ze bez zaswiadczen,bez zgody wspólmałżonka, że przyniosa kasiore do domu. wydaje wam sie że złapaliście Pana Boga za nogi. A tuż za progiem DIABEŁ czyli zysk firmy czy banku zaciera ręce że złapal następna ofiarę. Znam to bo miałam taką sytuację w bliskiej rodzinie. Ale tam częściowo długi wykupili rodzice. Czy otrzymają zwrot pożyczki bezprocentowej ? NO watpię w to. Chociaż ciągle powtarzają oddamy oddamy /chyba po śmierci/ TO nasz bandyscki obecny system łudzi i prowokuje do brania pożyczek a potem jak wir wodnyciągnieWas naiwniaków na dno. Trzeba sobie uświadomić, że nikt nigdy nikomu /nawet żona mężowi / nie da mic za darmo. Rzekome niskie oprocentowanie i dogodne raty to tylko pułapka dla naiwnych. Nie ma Zadnej instytucji która weżmie Was w obronę, bo w walce o pieniądze reklamuje się nawet w TV ZŁODZIEJA P R O W I D E N T A /znam ten temat pracuje tam znajoma/ a biedacy???????? cóż każda obiecanka jest dobra. Pracownik Banku oświadczył mi kiedyśże gdybym wzięła 100 milionów kredytu i nie miała z czego spłacić a oświadczyłabym, że spłace 60, 70 mln to bank poszedłby na to natomiast takie drobiazgi parotysięczne to "mięsko" dla Banku i Komornikow którzy też muszą mieć pracę . A więc ŚMERĆ FRAJEROM NIECH ŻYJE P R O W I D E N T I JEMU PODOBNI a biedaki??? a kogo to obchodzi niech zdychają.
Odp: Odp: Odp: Jak wyjść z zaciągniętych(czasem lekkomyślnie)kredytów?
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 04-02-19 10:06 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu: forsaaaaaa
Data: 2003-03-03 18:00

> Moi kochani jesteście naiwnymi OFIARAMI obecnego systemu. Kto ma kasę lub popleczników zakłada Firmy okradające takich jak Wy. Np. PROWIDENT SKOK itp. Bo tak to trzeba nazwać OKRADAJĄ WAS i Wam podobnych. Złudzeni Kredytem na Waszą kieszeń, tym ze bez zaswiadczen,bez zgody wspólmałżonka, że przyniosa kasiore do domu. wydaje wam sie że złapaliście Pana Boga za nogi. A tuż za progiem DIABEŁ czyli zysk firmy czy banku zaciera ręce że złapal następna ofiarę. Znam to bo miałam taką sytuację w bliskiej rodzinie. Ale tam częściowo długi wykupili rodzice. Czy otrzymają zwrot pożyczki bezprocentowej ? NO watpię w to. Chociaż ciągle powtarzają oddamy oddamy /chyba po śmierci/ TO nasz bandyscki obecny system łudzi i prowokuje do brania pożyczek a potem jak wir wodnyciągnieWas naiwniaków na dno. Trzeba sobie uświadomić, że nikt nigdy nikomu /nawet żona mężowi / nie da mic za darmo. Rzekome niskie oprocentowanie i dogodne raty to tylko pułapka dla naiwnych. Nie ma Zadnej instytucji która weżmie Was w obronę, bo w walce o pieniądze reklamuje się nawet w TV ZŁODZIEJA P R O W I D E N T A /znam ten temat pracuje tam znajoma/ a biedacy???????? cóż każda obiecanka jest dobra. Pracownik Banku oświadczył mi kiedyśże gdybym wzięła 100 milionów kredytu i nie miała z czego spłacić a oświadczyłabym, że spłace 60, 70 mln to bank poszedłby na to natomiast takie drobiazgi parotysięczne to "mięsko" dla Banku i Komornikow którzy też muszą mieć pracę . A więc ŚMERĆ FRAJEROM NIECH ŻYJE P R O W I D E N T I JEMU PODOBNI a biedaki??? a kogo to obchodzi niech zdychają.
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009