str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

27 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Jak odinstalować jupiter 2002
Autor:  Gość portalu: gutek Odpowiedz na list
Data: 03-03-11 21:05 Odpowiedz cytując
Jak odinstalować program zakupiony wraz z gazetą wyborczą. Denerwuje mnie zaśmiecanie systemu. Tego programu nie ruszają nawet zaawansowane deinstalatory. Posiadam licencjonowaną wersję Win XP. Radzę zareagować pracownikom waszej firmy, bo jak się wkurzę to narobię takiego bałaganu, że wasi serwisanci będą siedzieć przy moim kompie do przyszłego roku podatkowego poprawiając to co ten wasz programik narobi.
 
Odp: Jak odinstalować jupiter 2002
Autor:  Gość portalu: Daniel Kessler Odpowiedz na list
Data: 03-03-14 13:27 Odpowiedz cytując
Program mozna odinstalowac poleceniem Menu Start - Programy - ELfin - Jupiter 2002 - Odinstaluj.
Wszystko dziala prawidlowo pod warunkiem, ze uzytkownik nie "grzebal" w plikach programu.
Mozna rowniez skorzystac funkcji Panelu sterowania - Dodaj/Usun programy. - Rowniez dziala.

Ponadto pragne poinformowac, ze wlasciwym miejscem do adresowania tego typu problemow jest wlasnie serwis programu (pity@elfin.pl), a nie forum dyskusyjne.

Daniel Kessler
Elfin
 
Odp: Odp: Jak odinstalować jupiter 2002
Autor:  Gość portalu: supermeter Odpowiedz na list
Data: 03-04-02 13:55 Odpowiedz cytując
Odinstalowanie standardowymi sposobami (jak podano) nie usuwa całkowicie programu ... zostają ślady w rejestrze i takie tam jeszcze ... więc proszę nie publikować takich porad ;-(
Odp: Jak odinstalować jupiter 2002
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 03-04-23 15:24 Odpowiedz cytując
ja wiem jak odinstalować - robk1@interia.pl, tani chwyt, wstyd dla firmy która pozostawia śmieci na kompie użytkownika. WSTYD !!!
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009