str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

8 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: ELFIN to chyba jedna wielka sciema
Autor:  Gość portalu: Mariusz M Odpowiedz na list
Data: 03-04-24 00:09 Odpowiedz cytując
zaskakuje mnie to ze pieniadze miedzy bankami - bo za program do obliczania podatków zapłaciłem przelewem idzie dwa tygodnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chyba dałem sie naciagnąć , ELFIN jest normalnie mówiac do D U P Y , a dodatkowo czytajac inne opisy stwierdzam że trafiłem na bande naciagaczy, chyba maja dewize "chcesz stracic pieniadze nawet te najmniejsze daj sie nam naciągnąć, naciagamy z gracją, brawoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Odp: ELFIN to chyba jedna wielka sciema - FALSZ
Autor:  Gość portalu: Daniel Kessler - Elfin Odpowiedz na list
Data: 03-04-24 10:47 Odpowiedz cytując
Zamówienia na programy realizujemy po wpływie środkow na nasz rachunek bankowy tego samego dnia lub najpóźniej następnego dnia roboczego, zgodnie z treścią regulaminu sprzedaży.

Nie ponosimy odpowiedzialności za pomyłki zamawiającego przy wypełnianiu przelewu, ani za ewentualne pomyłki i opóźnienia ze strony banków w realizacji dyspozycji.

Jeżeli środki nie wpłyną na rachunek, czekamy z wysyłką numeru seryjnego do skutku.

Przykro nam, że na forum pojawiają się sformułowania obraźliwe dla nas, nie poparte żadnym uzasadnieniem. Zostawiamy je bez komentarza.

Z poważaniem
Daniel Kessler
Dyr. ds marketingu i sprzedaży
Elfin Sp. z o.o.
 
Jednak sciema
Autor:  Gość portalu: Jaco Odpowiedz na list
Data: 03-04-25 00:01 Odpowiedz cytując
Niestety, caly czas ktoś pisze o Waszych potknięciach, a wy zaprzeczacie. A co z portalem? Dzis caly dzien wisiała wiadomość, że "dzisiaj rozpoczyna się posiedzenie RPP", podczas gdy ono rozpoczelo sie w środe. To że tego samego dnia piszecie, że posiedzenie się rozpoczyna i że RPP obnożyła stopy świadczy,że nie wiecie na jakim finansowym świecie żyjecie - Rada zawsze wydaje dezycje w II dzień posiedzenia! Pouczcie się trochę.
Jaco
 
Odp: Jednak sciema
Autor:  Gość portalu: Marta Odpowiedz na list
Data: 03-04-25 14:15 Odpowiedz cytując
Dziękuję za uwagę o nieścisłości w pisanych przez nas wiadomościch na temat posiedzenia RPP - faktycznie błąd leżał po naszej stronie i wynikał z tego, iż źle została wpisana data jednej z informacji.

Z poważaniem
Marta Dyszkiewicz
Elfin Sp. z o.o.
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009