str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

19 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Lokata krótkoterminowa - pomocy
Autor:  Gość portalu: e-com Odpowiedz na list
Data: 03-07-08 10:36 Odpowiedz cytując
Mam do zainwestowania na krótki okres czasu kwote 80 ttys. zł. zamierzam kupić szybko mieszkanie, ale póki co chcę to jakoś zainwestowac , na miesiąc góra 3.Posprawdzałam oprocentowanie lokat krótkoterminowych - tragedia strasznie niskie.I tak w jednym z banków po negocjacjach - oprocentowania na które mogę liczyc to max. 3.70 ew. 3.85 stałe, na 1 msc. Natomiast jeden z banków ma w ofercie oszczędnościowe konto, czyli nie lokata (to plus) oprocentowanie na 4%ale stopa zmienna. No i nie wiem co wybrać. Mam parę dni na zastanowienia. Będę wdzieczna za wszelkie rady i sugestie!!!
 
Odp: Lokata krótkoterminowa - pomocy
Autor:  Gość portalu: arne Odpowiedz na list
Data: 03-07-11 22:24 Odpowiedz cytując
Spoko. Przez internet wypełnij wniosek Dominet Banku - adres www.dominetbank.pl. Załóż sobie lokatę Dominanta Forte. To obecnie najlepsza oferta na rynku lokat. Pamietaj tylko, że za zerwanie przed terminem nie dostaniesz NIC, gdy lokata bedzie krótsza niż 3 miesiące. Więc może 1-miesięczna odnawialna jest dla Ciebie lepsza.Bank jest zabezpioczony jak każdy inny w Bankowym Finduszu Gwarancyjnym czyli do kwoty 40tys. euro - dokładnie tyle, ile chcesz zainwestować. Powodzenia. Aha- oprocentowanie ok. 5,5 do 6,7- zależy ile,na jak długo i jaką chcesz stopę -stałą czy zmienną. Jak chcesz to ewentualnie założ konto w banku internetowym - dowolnym- tam oprocentowanie od reki to ok. 3,9.
 
Odp: Odp: Lokata krótkoterminowa - pomocy
Autor:  Gość portalu: arne Odpowiedz na list
Data: 03-07-12 13:19 Odpowiedz cytując
Przepraszam za błąd- kwota gwarantowana Prze bankowy Fundusz Gwarancyjny to 20 tys. euro.
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009