str. główna
ELFIN.PL

Wskaźniki i stawki
Składki ZUS
Dokumenty

24 kwietnia 2018
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
finanse  ubezpieczenia  podatki i ZUS  twoja firma  praca  oferty B2B  forum
Logo Mała Firma
PRAKTYCZNY PROGRAM DO ZARZĄDZANIA
Wersja 2.6.6
O programie
Zalety i funkcje programu
Porównaj wersje
Zobacz prezentację
Oferta dla biur rachunkowych
Cennik
Zamów
Pobierz
Pomoc
Serwis programu
Baza wiedzy
Pytania i odpowiedzi
Zmiany w programie
Partnerzy handlowi
Zasady współpracy
Logowanie
Kontakt
e-mail: malafirma@elfin.pl
tel.: (12) 267-28-05
Aktualności
Zmiana protokołu komunikacyjnego przy wysyłaniu e-deklaracji
19.06.2017
W związku z wprowadzeniem przez Ministerstwo Finansów nowego protokołu komunikacyjnego TLS 1.2 do komunikacji z systemem e-Deklaracje informujemy, że wkrótce ukaże się aktualizacja programu Elfin Mała Firma, dostosowana do nowych wymogów. Obecnie nowy protokół komunikacyjny funkcjonuje w środowisku testowym systemu e-Deklaracje, natomiast wdrożenie go w środowisku produkcyjnym zapowiadane jest na 1 lipca 2017 r. W związku z powyższym udostępnienie nowej wersji programu Elfin Mała Firma przewidujemy na dzień 3 lipca 2017 r. (poniedziałek) - po upewnieniu się, czy nowy protokół został włączony w systemie roboczym.

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Finansów, od momentu wprowadzenia protokołu TLS 1.2 w środowisku produkcyjnym nie będzie możliwa komunikacja z systemem e-Deklaracje ze starszych i nie wspieranych systemów operacyjnych Windows XP i Windows Vista (nie obsługują one nowego protokołu). Oznacza to, że użytkownicy programu Elfin Mała Firma na tych systemach od 1 lipca 2017 r. nie będą mogli wysyłać deklaracji podatkowych w postaci elektronicznej (wersje do wydruku będzie można przygotowywać jak dotychczas). Aby wysyłać e-deklaracje konieczne będzie korzystanie z komputerów z systemami operacyjnymi od Windows 7 wzwyż.
Drukuj Wyślij do znajomego Skomentuj na forum

PROMOCJA!

Przy zakupie programu (w wersji Standard, Premium lub PRO) do 30.04.2018 otrzymujesz w promocji pendrive Kingston 16GB GRATIS! Zobacz szczegóły promocji.

Wskaźniki i stawki Składki ZUS Oferty biznesowe Kalkulator odsetkowy Wzory dokumentów Oferty pracy Program dla małych firm
Copyright © 2000-2018 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009