str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

8 sierpnia 2022
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  produkty finansowe  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: e-deklaracje
Autor:  Gość portalu: Jacek Odpowiedz na list
Data: 13-04-28 12:23 Odpowiedz cytując
Witam. Jak sprawdzić czy został wysyłany za pomocą e-deklaracji PIT-0 ? Podczas przygotowywania e-deklaracji pisało tylko o wysłaniu PIT-37. Status dostałem 200 czyli niby wszystko ok.
 
Odp: e-deklaracje
Autor:  Gość portalu: Elfin Odpowiedz na list
Data: 13-04-29 10:40 Odpowiedz cytując
Dzień dobry,
Załączniki są dołączane do głównej deklaracji i nie są wymieniane osobno - wysyłane są do systemu e-Deklaracje w jednym pliku XML. Zawartość tego pliku można podejrzeć po jego utworzeniu (przycisk "Pokaż XML") - potem podpisywany/autoryzowany i wysyłany plik jest kodowany i nie można go podejrzeć. Jeśli by Pan jednak zechciał zobaczyć jeszcze raz plik e-deklaracji w postaci jaką miał przed wysyłką do systemu może Pan wykonać poniższe działania:

Proszę otworzyć rozliczenie, przejść na przedostatnią planszę, wybrać edytuj, przejść na stronę ostatnią - ta operacja spowoduje, że wybierając teraz z menu "e-Deklaracje" aplikacja zaproponuje stworzenie nowej e-deklaracji, którą będzie można podejrzeć (oczywiście już jej nie wysyłając).

I jeszcze jedna uwaga: UPO pobrane z poziomu aplikacji ma postać XML, można je również otrzymać w postaci pdf i wydrukować na stronie http://www.e-deklaracje.gov.pl/files/pdf/UPO_v4-0.pdf o czym piszemy w pliku pomocy.
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2022 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009