str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

12 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: potrącenie na pasach
Autor:  Gość portalu: ecco Odpowiedz na list
Data: 05-12-08 02:10 Odpowiedz cytując
Żona przechodząc wraz z córką na pasach przy zielonym swietle została potrącona przez samochód.Karetka zabrała je do szpitala.Żona ma złamaną nogę,córka jest dość mocno potłuczona.Uszkodzeniu uległa też odzież.Proszę o poradę co robić? Gdzie zgłosić się z roszczeniem o odszkodowanie? Żona ma ubezpieczenie grupowe w PZU,córka ma polisę w szkole.Czy ważne sa jakieś terminy? Jakie dokumenty gromadzić?
 
Odp: potrącenie na pasach
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 05-12-08 14:08 Odpowiedz cytując
Prosze o kontakt na adres: bercik76@interia.pl
 
Odp: Odp: potrącenie na pasach
Autor:  Gość portalu: biuro.konsens@op.pl Odpowiedz na list
Data: 05-12-13 20:11 Odpowiedz cytując
Mi się wydaje jednak że forumowicz nie prosił o dane adresowe tylko o pomoc.Może zamiast ordynarnego naganiania klienta warto się pochylić nieco nad cudzym przypadkiem. Polisy, żony i córki, o których Pan wspominał to jedno a drugie to to, że należy im się odszkodowanie również z OC sprawcy (możliwe jest to nawet w przypadku przyczynieniea się). Jeśli sprawca jesy nieznany zapłaci za to UFG - trzeba się zgłosić do dowolnego towarzystwa ubezpieczeniowego. Już na tym etapie proponuję zbierać wszelkie rachunki za leczenie dokumentację medyczną, bilety na dojazdy np na rehabilitację słowem wszystko co będzie świadczyć o poniesionych kosztach i uszczerbku na zdrowiu. Składnikami świadczenia są; odszkodowanie , zadośćuczynienie, zwrot kosztów również może być renta( różne rodzaje).Rozmowy z ubezpieczycielami radzę prowadzić na piśmie - listy polecone lub potwierdzenia odbioru, ostrożnie podpisywać wszelkie ugody, nie przyjmować argumentacji pracowników ZU w stylu: tyle się należy,taka jest polityka firmy,więcej nie dostaniecie itd. Tyle w skrócie gdyby chciał Pan jeszcze coś skonsultować np: wysokość % uszczerbku na zdrowiu i ile można żądać to adres mailowy ma Pan podany - tych informacji nie podaję celowo gdyż dotykają spraw bardzo osobistych dla poszkodowanego. Rodzinie życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Krzysztof
Odp: Odp: potrącenie na pasach
Autor:  Gość portalu: Odpowiedz na list
Data: 08-12-05 23:18 Odpowiedz cytując
------ Wiadomość oryginalna -------
Autor: Gość portalu:
Data: 2005-12-08 14:08

> Prosze o kontakt na adres: bercik76@interia.pl
Odp: potrącenie na pasach
Autor:  Gość portalu: CARE ODSZKODOWANIA Odpowiedz na list
Data: 06-09-24 00:51 Odpowiedz cytując
Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalną likwidacją szkód osobowych. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Jeżeli doznaliście Państwo uszczerbku na zdrowiu w następstwie wypadku komunikacyjnego, przestępstwa kryminalnego [ np. pobicie, rozbój, zabór mienia, oszustwo etc.] lub błędów i zaniedbań medycznych [ np. zakażenia, błędy w sztuce medycznej etc. ] - oferujemy swoją pomoc. Dochodzimy w imieniu poszkodowanego roszczeń o odszkodowanie, zadośćuczynienie , rentę oraz zwrot wszelkich wydatków będących następstwami szkody. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych , zaliczek etc. Rozliczenia z nami następują dopiero po uzyskaniu przez poszkodowanego odszkodowania, zadośćuczynienia lub renty. W ramach podpisanej z nami umowy zapewniamy - na nasz koszt - profesjonalną obsługę prawną, co oznacza, że Państwa sprawa jest nie tylko konsultowana w trakcie przedsądowego dochodzenia roszczeń ale w przypadku konieczności skierowania sprawy do sądu - zapewniamy - zastępstwo procesowe [adwokat, radca prawny]. Z powyższego tytułu nie ponosicie Państwo żadnych dodatkowych kosztów czy opłat.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani - prosimy o kontakt na adres :

care_odszkodowania@op.pl;

tel : 0-668-66-77-20.
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009