str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

16 czerwca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum

Copyrights - prawa autorskie

Nazwa oraz znak graficzny serwisu Elfin (www.elfin.pl) nie może być wykorzystywany w reklamie i publikacjach bez pisemnej zgody Elfin sp. z o.o.

Wszystkie materiały, dokumenty zamieszczone w jakiejkolwiek formie w serwisie Elfin są zastrzeżone i podlegają ochronie zgodnie z prawem autorskim, prasowym oraz innymi przepisami prawnymi. Oznacza to m.in. że mogą być one wykorzystywane przez użytkownika wyłącznie do jego osobistego użytku. Wszelkie kopiowanie, zmienianie, rozpowszechnianie tych materiałów a także używanie ich w celach komercyjnych wymaga pisemnej zgody Elfin sp. z o.o.

W serwisie mogą być również zamieszczane materiały własne podmiotów współpracujących z serwisem (m.in. banków, towarzystw ubezpieczeniowych). Materiały takie będą zamieszczane na osobnych stronach serwisu poświęconych współpracującym podmiotom wraz z podaniem nazwy podmiotu, którego dotyczą. Podmioty te ponoszą odpowiedzialność za treść zamieszczanych materiałów a kopiowanie i rozpowszechnianie tych materiałów wymaga zgody tych podmiotów.

Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009