str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

16 czerwca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum

Ochrona prywatności

Celem serwisu Elfin (www.elfin.pl) jest przekazywanie informacji dostosowanych maksymalnie do potrzeb użytkowników, przy jednoczesnym uwzględnieniu ich prawa do zachowania prywatności.

W niektórych przypadkach użytkownik serwisu będzie proszony o podanie swoich danych osobowych. Podanie tych danych jest zawsze dobrowolne i korzystanie z nich przez nasz serwis będzie się odbywało w zgodzie z przepisami o ochronie danych osobowych. W każdej sytuacji, w której użytkownik wyrazi zgodę na wykorzystywanie swoich danych osobowych, zostanie on poinformowany w jakim celu i zakresie będą one zbierane i wykorzystane przez nasz serwis.
Użytkowników serwisu traktujemy jako naszych klientów, wobec których obowiązuje jak najwyższa lojalność i wzajemne zaufanie. Przekazanych nam informacji nie ujawniamy osobom nieupoważnionym.

Na stronach elfin.pl będą oferowane produkty finansowe, które użytkownik będzie mógł za pośrednictwem serwisu nabyć. Informacje o produktach przekazywane są do serwisu przez podmioty współpracujące - banki, towarzystwa ubezpieczeniowe. Podmioty te ponoszą wyłączną odpowiedzialność za zamieszczenie takiej informacji, w tym za przekazanie informacji błędnej lub nieaktualnej.
Jeśli użytkownik przekaże nam w celu zamówienia produktu informacje, które okażą się błędne lub nieprecyzyjne, nie odpowiadamy za wynikające z przekazania takiej informacji konsekwencje dla użytkownika.

Wraz z rozwojem serwisu, polityka ochrony prywatności może się zmieniać. O zmianach tych użytkownicy naszego serwisu będą niezwłocznie informowani.

Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009