str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

20 czerwca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum

Zasady korzystania z serwisu elfin.pl

Korzystając z serwisu elfin.pl akceptujesz poniższe zasady:

Celem serwisu elfin.pl prowadzonego przez Elfin sp. z o.o. jest dostarczanie użytkownikom aktualnej, rzetelnej i praktycznej informacji z zakresu finansów. Dokładamy wszelkich starań, aby użytkownik mógł polegać na treści jaką przeczyta na naszych stronach. Oznacza to, ze chcemy unikać błędów i nie narażać użytkownika na jakiekolwiek negatywne dla niego konsekwencje, jakie mogłyby powstać w związku z używaniem naszego serwisu.

Serwis ma charakter jedynie informacyjny i wszelkie decyzje prawne, finansowe czy inwestycyjne każdy użytkownik powinien podejmować samodzielnie, ze szczególnym uwzględnieniem swojej indywidualnej sytuacji.

Ze względu na techniczne ograniczenia, nie możemy gwarantować, że informacje przesyłane za pomocą Internetu dotrą do użytkownika w formie bezbłędnej, kompletnej i pełnej. Nie możemy też zapewnić, że korzystanie z naszego serwisu będzie odbywało się bez przerw, wad technicznych oraz że użytkownik uzyska dokładnie tę informację, której szukał.

Serwis Podatki

Wszelkie usługi jakie świadczy Elfin sp. z o.o. na stronach serwisu podatkowego nie są w żadnym zakresie czynnościami doradztwa podatkowego, ani doradztwa prawnego. Wszystkie informacje są przekazywane bezpłatnie i są dostępne powszechnie dla każdego użytkownika Internetu. Teksty serwisu podatkowego zawierają praktyczne przykłady związane z problemami podatkowymi, jednak nie są w żadnym wypadku rozwiązaniem konkretnego problemu danego użytkownika. Dla poszukiwania rozwiązania w indywidualnej sprawie należy zasięgnąć profesjonalnej porady doradcy podatkowego lub innego podmiotu uprawnionego do świadczenia usług doradczych.

Celem serwisu podatkowego jest przedstawianie niezależnych poglądów w zakresie interpretacji prawa podatkowego w oparciu o wiedzę własną, ale biorąc pod uwagę również źródła zewnętrzne takie jak opinie najlepszych doradców podatkowych, orzecznictwo podatkowe oraz stanowisko organów podatkowych. Poglądy prezentowane w naszym serwisie nie mają na celu i nie zawsze pokrywają się z oficjalną interpretacją organów podatkowych tj. urzędów, izb skarbowych i Ministerstwa Finansów. Dlatego nie należy traktować naszych poglądów jako oficjalnej wykładni prawa podatkowego.

Reklama

Elfin Sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść emitowanych na stronach portalu Elfin.pl materiałów reklamowych. Wszelkie ewentualne roszczenia kierować należy bezpośrednio do reklamodawcy.

Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009