str. główna
ELFIN.PL

Wskaźniki i stawki
Składki ZUS
Dokumenty

14 lipca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
finanse  ubezpieczenia  podatki i ZUS  twoja firma  praca  forum
Logo Mała Firma
PRAKTYCZNY PROGRAM DO ZARZĄDZANIA
Wersja 2.7.9
O programie
Zalety i funkcje programu
Porównaj wersje
Zobacz prezentację
Oferta dla biur rachunkowych
Cennik
Zamów
Pobierz
Pomoc
Serwis programu
Baza wiedzy
Pytania i odpowiedzi
Zmiany w programie
Partnerzy handlowi
Zasady współpracy
Logowanie
Kontakt
e-mail: malafirma@elfin.pl
tel.: (+48 12) 267-28-05
Małą Firmę znajdziesz także
instalki.pl
pobierz.pl

Pobierz program Elfin Mała Firma w wersji 2.7.9

Poniżej udostępniamy do pobrania:

  • Pełną wersję programu Elfin Mała Firma - zarówno dla nowych użytkowników, jak i posiadaczy zainstalowanych starszych wersji aplikacji
  • Aktualizację programu Elfin Mała Firma - dla użytkowników posiadających wcześniejsze wersje programu od 2.6.0 wzwyż

Aby zainstalować wybrany program zapisz odpowiedni plik na dysku, a następnie uruchom go klikając nań dwukrotnie. Postępowanie w trakcie instalacji jest opisywane przez program instalacyjny - wystarczy trzymać się jego wskazówek.

Pełna wersja
Nazwa pliku Rozmiar Data Lokalizacja
malafirma_sqlsvr_2.7.9.exe 80,1 MB 2024-05-14 Elfin

Pełna wersja obejmuje zarówno instalator serwera bazy danych Microsoft SQL Server 2008 R2 Express wraz z komponentami, jak i instalator aplikacji.

Zamieszczony plik instalacyjny obsługuje wszystkie wersje programu (Standard, Premium i PRO). Wybór wersji następuje automatycznie podczas instalacji programu - w zależności od wprowadzonego numeru seryjnego.

W przypadku instalacji w trybie demonstracyjnym, w miejsce numeru seryjnego należy wpisać słowo "demo". W wersji tej można zapoznać się zarówno z możliwościami wersji Standard, jak i Premium (przełącznik trybu pracy znajduje się w menu Narzędzia-Opcje). Wersja PRO działa analogicznie do wersji Standard, z tym że pozwala na obsługę nieograniczonej liczby firm.

Do poprawnego działania programu niezbędna jest przeglądarka Microsoft Internet Explorer w wersji 6.0 lub wyższej. Przed instalacją sprawdź wymagania systemowe aplikacji.

Uwaga: po uruchomieniu instalatora nastąpi pobranie z internetu właściwej (32- lub 64-bitowej) wersji serwera.

Aktualizacja
Nazwa pliku Rozmiar Data Lokalizacja
malafirma_upg_2.7.9.exe 80,2 MB 2024-05-14 Elfin

Aktualizacja przeznaczona jest dla dotychczasowych użytkowników programu Elfin Mała Firma, posiadających wersje programu od 2.6.0 wzwyż, działające na systemach Windows Vista/7/8/8.1/10/11 lub od 2.6.1 na Windows XP. Użytkownicy wcześniejszych wersji programu muszą posłużyć się instalatorem pełnej wersji.

Przy aktualizacji programu (także z użyciem instalatora pełnej wersji) zostają zachowane wszystkie wcześniejsze wpisy dokonane w programie. Przed rozpoczęciem aktualizacji zalecamy jednak, dla celów bezpieczeństwa, przeprowadzenie archiwizacji bazy danych programu (menu Plik-Archiwum-Zapisz).

Zapoznaj się z listą zmian w programie.

Jeżeli chcesz otrzymać aktualizację programu Elfin Mała Firma na nośniku CD-ROM (za dodatkową opłatą), przejdź do zamówienia.

Wskaźniki i stawki Składki ZUS Oferty biznesowe Kalkulator odsetkowy Wzory dokumentów Oferty pracy Program dla małych firm
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009