str. główna
ELFIN.PL

Wskaźniki i stawki
Składki ZUS
Dokumenty

19 czerwca 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
finanse  ubezpieczenia  podatki i ZUS  twoja firma  praca  forum
Logo Mała Firma
PRAKTYCZNY PROGRAM DO ZARZĄDZANIA
Wersja 2.7.9
O programie
Zalety i funkcje programu
Porównaj wersje
Zobacz prezentację
Oferta dla biur rachunkowych
Cennik
Zamów
Pobierz
Pomoc
Serwis programu
Baza wiedzy
Pytania i odpowiedzi
Zmiany w programie
Partnerzy handlowi
Zasady współpracy
Logowanie
Kontakt
e-mail: malafirma@elfin.pl
tel.: (+48 12) 267-28-05

Zostań Partnerem handlowym Elfina

Zapraszamy wszystkie zainteresowane podmioty do współpracy w zakresie dystrybucji programu Elfin Mała Firma. Elfin Mała Firma to nowoczesny produkt do zarządzania niewielkim przedsiębiorstwem. Praktyczny i prosty w użyciu, a jednocześnie kompleksowy i profesjonalny - jest narzędziem idealnie dopasowanym do potrzeb małych i średnich firm.

Dowiedz się więcej o programie: Poznaj jego zalety i funkcje | Obejrzyj prezentację multimedialną | Sprawdź wersję demo.

Program używany jest obecnie przez ponad 3.500 firm. Oprócz dużej popularności wśród przedsiębiorstw program zdobył także uznanie w branży - m.in. prestiżowe wyróżnienie w Konkursie Aplikacja Roku 2006.

Instalacja programu i rozpoczęcie pracy jest bardzo łatwe i nie wymaga dodatkowych szkoleń. Elfin zapewnia pełne wsparcie serwisowe dla dealerów i użytkowników.

Jak rozpocząć współpracę

Współpracę polegającą na sprzedaży oprogramowania Elfin Mała Firma możecie Państwo rozpocząć bez dodatkowych formalności, składając zamówienie na pakiet programów do dalszej odsprzedaży. Pierwszy pakiet 2-3 programów można zamówić z rabatem 20% - bez konieczności podpisywania umowy dealerskiej. Zamówienie powyżej 3 programów, zamówienie pakietu dealerskiego lub uzyskanie prawa do wyższych rabatów wymaga już podpisania umowy dealerskiej.

Aby zawrzeć umowę dealerską i zostać Partnerem handlowym Elfina należy najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po jego wypełnieniu, na ekranie Państwa komputera pojawi się gotowa umowa dealerska. Prosimy ją wydrukować w 2 egzemplarzach, podpisać i przesłać na nasz adres. Zwrotnie odeślemy Państwu podpisany jeden egzemplarz umowy, a wraz z nim indywidualny login i hasło do serwisu dla dealerów. Po zalogowaniu, uzyskacie Państwo dostęp do autoryzowanych stron internetowych i między innymi: wyższe rabaty, możliwość składania i obsługi zamówień on-line, wsparcie naszych konsultantów oraz dostęp do informacji dedykowanych dla dealerów.

Atrakcyjna polityka rabatowa

  Rabat   Podstawa udzielenia rabatu Akceptowane formy rozliczeń
20% Przy zamówieniu 2-3 szt programów do dalszej odsprzedaży (bez podpisanej umowy dealerskiej) Płatność na fakturę pro-forma lub za pobraniem
25% Po podpisaniu umowy dealerskiej Płatność na fakturę pro-forma lub za pobraniem
30% Po przekroczeniu poziomu 1499 zł obrotu i utrzymywaniu takiego obrotu za ostatnie 6 miesięcy Płatność na fakturę pro-forma lub za pobraniem
40% Po przekroczeniu poziomu 2999 zł obrotu i utrzymywaniu takiego obrotu za ostatnie 6 miesięcy Płatność przelewem 14 dni
50% Jednorazowy zakup pakietu dealerskiego - 3 szt. programu (po podpisaniu umowy dealerskiej) Płatność na fakturę pro-forma lub za pobraniem

Dodatkowe zalety współpracy

Pakiety dealerskie. Pragnąc zachęcić Państwa do współpracy oferujemy możliwość nabycia na bardzo atrakcyjnych warunkach specjalnego pakietu dealerskiego. Podmiot rozpoczynający z nami współpracę (podpisujący umowę dealerską) może zamówić jednorazowo pakiet 3 sztuk programu w cenie pomniejszonej o 50% rabat. Program pochodzący z pakietu dealerskiego może być wykorzystany także na własne potrzeby dealera.

Egzemplarze premiowe. Każde 10 szt. programów sprzedanych przez dealera premiowane jest 1 szt. programu Elfin Mała Firma Standard w cenie 1 zł. Zwiększa to istotnie efektywną marżę dealera - nawet o 10 punktów procentowych. Premiowy egzemplarz programu może być przez dealera dowolnie wykorzystany.

Udział w przychodach z serwisu programu. Po przekroczeniu progu 20 szt. sprzedanych programów, prócz prawa do rabatu 40%, dealer uzyskuje 15% udział w przychodach z serwisu. Udział ten dotyczy wszystkich klientów pozyskanych przez dealera i obowiązuje tak długo, jak długo będą oni korzystać z serwisu, a dealer będzie miał podpisaną umowę dealerską. To dodatkowy, stały przychód dealera.

Wsparcie serwisowe dla dealerów

Wspieramy naszych Partnerów handlowych oferując:

  • autoryzowany serwis www dostępny dla dealerów
  • możliwość składania zamówień przez Internet, co pozwala na ich sprawną obsługę i realizację
  • dostęp on-line do informacji o pozyskanych klientach - klient jest przypisany do dealera
  • biuletyn informacyjny dla dealerów - oferty, promocje, aktualizacje
  • dostęp do bazy wiedzy dotyczącej programu
  • kontakt z konsultantem - wsparcie techniczne i merytoryczne poprzez www, e-mail i telefon
  • materiały reklamowe - ulotki, prezentacje multimedialne, wersje DEMO oprogramowania
  • promocję dealerów na stronach internetowych Elfina
  • kampanie reklamowe programu Elfin Mała Firma.

Dodatkowe informacje

Masz dodatkowe pytania dotyczące programu Elfin Mała Firma lub współpracy? Skontaktuj się z nami drogą mailową: malafirma@elfin.pl lub telefonicznie: (12) 267-28-05.

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę handlową: wypełnij formularz zgłoszeniowy

Jesteś już naszym dealerem i chcesz złożyć zamówienie? Zaloguj sięWskaźniki i stawki Składki ZUS Oferty biznesowe Kalkulator odsetkowy Wzory dokumentów Oferty pracy Program dla małych firm
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009