str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

1 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Agent przepisuje mnie co dwa lata do OFE
 
Odp: Odp: Odp: Agent przepisuje mnie co dwa lata do OFE
Autor:  Gość portalu: uczciwy agent Odpowiedz na list
Data: 2004-08-17 23:04 Odpowiedz cytując
 
Przepraszam za zwłokę ,niestety miałeś czas do 09.08 na unieważnienie tej umowy wysyłając do OFE DOM oświadczenia o unieważnieniu woli. Możesz jeszcze wysłać OŚWIADCZENIE że unieważniaż zawiadomienie o rozwiązaniu umowy z OFE DOM , ponieważ zostałeś wprowadzony wbłąd przez przedstawiciela innego funduszu i nie poinformowany o zmianach w ustawie o funkcjonowaniu otwatych funduszy emerytanych o obowiązujących od 01.04.04. Takie Oświaczenie musisz przesłać jak najszybciej listem poleconych do OFE DOM oraz wysłać oświadczenie do Sampo o treś : uchylam się od skutków prawnych umowy zawartej w dniu ........... z OFE SAMPO . Umowa została zawarta pod wpływem błedu akwizytora a błąd polega na nie poinformowaniu mnie o utracie stażu członkowskiego i wyższych opłatach pobieranych wedlug nowych zasad od 01.04.04./podpis a w nagłóku obydwu oświadczeń powinny się znaleść dane imię nazwisko adres zam. PESEL/

takie pisma mogą przynieś skutek , jeśli nie to zwróć się do KNUiFE.
strona www.knuife.gov.pl
podrawiam i przepraszam za zwłokę nie zawsze człowiek ma dostęp
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Agent przepisuje mnie co dwa lata do OFE (Gość portalu: Jan, 04-08-09 05:34)
 
· Odp: Agent przepisuje mnie co dwa lata do OFE (Gość portalu: uczciwy akwizytor, 04-08-12 23:39)
 
· Odp: Odp: Agent przepisuje mnie co dwa lata do OFE (Gość portalu: Jan, 04-08-13 21:32)
 
· Odp: Odp: Odp: Agent przepisuje mnie co dwa lata do OFE (Gość portalu: uczciwy agent, 04-08-17 23:04)
· Odp: Odp: Agent przepisuje mnie co dwa lata do OFE (Gość portalu: , 04-11-26 00:24)
· Odp: Agent przepisuje mnie co dwa lata do OFE (Gość portalu: , 04-11-22 14:41)
· Odp: Agent przepisuje mnie co dwa lata do OFE (Gość portalu: reprezentant emerytalny, 04-11-26 00:14)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009