str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

8 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: odpowiedzialność PZU za szkody wyrządzone przez energetykę
 
Autor:  Gość portalu: napkins Odpowiedz na list
Data: 2004-10-07 18:14 Odpowiedz cytując
 
Witam
W czerwcu w skutek wichury doszło do przepięcia w sieci energetycznej Enea przez co uległ uszkodzeniu mój komputer. Energetyka jest ubzpieczona w PZU.W pierwszym miesiącu od zaistnienia szkody pracownik energetyki poinformował bym naprawił komputer i przekazał rachunki za naprawę bezpośrednio do ich ubezpieczyciela. Po ok miesiącu dostałem od PZU pismo, w którym informuje mnie jakie dokumenty mam donieść tj faktury za naprawę i zakup komputera, który uległ uszkodzeniu oraz opinie serwisu co do oględzin i nr konta bankowego.Wszystkie dokumenty jak wyżej doniosłem.Mineły 2 miesiące od przejęcia szkody przez PZU i otrzymałem odmowną decyzję co do wypłaty odszkodowania ponieważ w uzasadnieniu PZU stwierdziło, że nie otrzymało ode mnie części, które uległy uszkodzeniu a które zastały złomowane po naprawie przez serwis. PZU wcześniej w żadnym z pism nie poinformowało mnie o tym bym takie części im przedłożył nawet nie chciało dokonać oględzin przed naprawą choć przez cały okres trwania szkody informowałem PZU o wysokich kosztach naprawy. PZU również złożyło wizytę w serwisie, w którym dokonano naprawy i serwis potwierdził to zdarzenie. Jestem bezradny...Może ktoś miał podobny problem. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
 
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· odpowiedzialność PZU za szkody wyrządzone przez energetykę (Gość portalu: napkins, 04-10-07 18:14)
 
· Odp: odpowiedzialność PZU za szkody wyrządzone przez energetykę (Gość portalu: Kowal, 04-10-23 01:26)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009