str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

28 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Planuję kupić ELFIN MAŁA FIRMA-szukam osoby polecającej
 
Odp: Planuję kupić ELFIN MAŁA FIRMA-szukam osoby polecającej
Autor:  Gość portalu: Marek Dobrowolski, Katowice Odpowiedz na list
Data: 2006-05-18 14:46 Odpowiedz cytując
 
Szanowny Panie. Używam ´Małej Firmy´ od kilku lat. Uważam, że to bardzo dobry program, klarownie skonstruowany, w dużej mierze "samosięobjaśniający". Uwzględnia wszystkie niezbędne wymogi dot. obsługi klienta (kartoteka, faktury i wszystkie inne formy rachunków, magazyny itp.) także księgowości - oczywiście dot. księgi przych-rozch., generuje deklaracje PIT i VAT we wszystkich formach rozliczania się (na zasadach ogólnych oraz liniowo, VAT kwartalnie lub miesięcznie, zawiera opcję tzw. Małego Podatnika /tzw. kasowa metoda rozliczania VAT/ itd., itp.) nie prowadzi tzw. pełnej księgowości. Nie zawiera tylko obsługi pracowników (list płac, PIT-ów 4 czy innych). Naturalnie są elementy, które można i należy poprawić (np. opcje drukowania), ale - to jest może najlepsze: klient ma świetny support ze str. producenta - firmy Elfin. Tam są ludzie bardzo kompetentni, udzielają porad wykraczających poza sam program - księgowi, np. Pani Iwona Sobieraj. Programiści i inżynierowie systemu są również bardzo fachowi a wszyscy niezwykle mili i gotowi do wszelkiej pomocy. Reagują natychmiast na słuszne uwagi, dot. np. pewnych błędów, pojawiających się czasem przy zmianach podyktowanych np. zmianami ustawowymi, albo skutkiem normalnych prac przy rozwijaniu programu, albowiem jest on niemal ciągle uzupełniany i ulepszany przez producenta. Wiem coś na ten temat, bo my rozliczamy się liniowo i jesteśmy Małym Podatnikiem - były to nowe, dotychczas nieznane formy rozliczeń z US a ponieważ firm korzystających z tych form jest niewiele, pełniłem rolę poniekąd testera programu; no i moje uwagi były skrzętnie rejestrowane przez Elfin a poprawki natychmiast wprowadzane w życie.
Uważam, że program jest "bardzo" wart swojej ceny: bardzo dobry współczynnik ceny do jakości.
Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Marek Dobrowolski
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Planuję kupić ELFIN MAŁA FIRMA-szukam osoby polecającej (Gość portalu: Joint, 06-05-15 21:49)
 
· Odp: Planuję kupić ELFIN MAŁA FIRMA-szukam osoby polecającej (Gość portalu: Marek Dobrowolski, Katowice, 06-05-18 14:46)
· Odp: Planuję kupić ELFIN MAŁA FIRMA-szukam osoby polecającej (Gość portalu: Marek Dobrowolski, Katowice, 06-05-22 21:44)
 
· Odp: Odp: Planuję kupić ELFIN MAŁA FIRMA-szukam osoby polecającej (Gość portalu: Joint, 06-05-29 22:28)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009