str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

27 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Planuję kupić ELFIN MAŁA FIRMA-szukam osoby polecającej
 
Odp: Planuję kupić ELFIN MAŁA FIRMA-szukam osoby polecającej
Autor:  Gość portalu: Marek Dobrowolski, Katowice Odpowiedz na list
Data: 2006-05-22 21:44 Odpowiedz cytując
 
Szanowna(y) Pani(e).
Kilka dni temu wysłałem do Pani(a) kilka słów polecających program ´Mała Firma´. Jeśli zechciałaby Pani (Pan) przesłać mi swój NIP, o ile rzeczywiście zdecyduje się Pani (Pan) na zakup programu, to - zdaje się - mielibyśmy obopólną korzyść: Pani (Pan) program nieco taniej a my parę m-cy serwisu gratis. To chyba tak działa.
Na wszelki wypadek podaję nasz NIP: 954-117-68-38 oraz adres mailowy: lider@hoga.pl
Pozdrawiam i życzę wiele przyjemności podczas księgowania soczystych faktur (sprzedaży oczywiście).
Pozdrawiam, Marek Dobrowolski
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Planuję kupić ELFIN MAŁA FIRMA-szukam osoby polecającej (Gość portalu: Joint, 06-05-15 21:49)
 
· Odp: Planuję kupić ELFIN MAŁA FIRMA-szukam osoby polecającej (Gość portalu: Marek Dobrowolski, Katowice, 06-05-18 14:46)
· Odp: Planuję kupić ELFIN MAŁA FIRMA-szukam osoby polecającej (Gość portalu: Marek Dobrowolski, Katowice, 06-05-22 21:44)
 
· Odp: Odp: Planuję kupić ELFIN MAŁA FIRMA-szukam osoby polecającej (Gość portalu: Joint, 06-05-29 22:28)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009