str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

5 maja 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum
Forum
Wątek: Faktycznie odprowadzone zaliczki do Urzedu Skarbowego
 
Odp: Odp: Faktycznie odprowadzone zaliczki do Urzedu Skarbowego
Autor:  Gość portalu: p Odpowiedz na list
Data: 2009-03-02 21:34 Odpowiedz cytując
 
Dziekuje za informacje. No to zawalilem w zeszlym roku :( Stracilem ponad 2 tys zwrotu na dzieci. Czy ktos moze mi powiedziec czy jest jakas szansa na odzyskanie tych pieniedzy? Sytuacja jest o tyle skopmlikowana, ze rozliczylem sie z zona osobno. Probowalismy rozliczyc sie razem ale w wyniku bledu jaki popelnilismy przy wypelnianiu pita wyszlo nam, ze nie nalezy nam sie zaden zwrot na dzieci. Dlatego rozliczylismy sie osobno i ja wzialem ulge na dzieci. Gdybysmy rozliczyli sie razem i nie pomylili sie w zeznaniu ulga bylaby o ponad 2 tys wieksza. Jest jakas szansa na odzyskanie tych pieniedzy? Podejrzewam, ze nie - ale warto zapytac, moze ktos byl w podobnej sytuacji? Pozdrawiam!
 
 
Wiadomości z aktualnego wątku:
· Faktycznie odprowadzone zaliczki do Urzedu Skarbowego (Gość portalu: piotr, 09-03-01 19:30)
 
· Odp: Faktycznie odprowadzone zaliczki do Urzedu Skarbowego (Elfin, 09-03-02 08:49)
 
· Odp: Odp: Faktycznie odprowadzone zaliczki do Urzedu Skarbowego (Gość portalu: p, 09-03-02 21:34)
Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009