str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

26 września 2023
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum

 Rejestracja w Elfinie
Zalety wynikające z rejestracji
 Rejestracja w Elfinie
Zalety wynikające z rejestracji

Zarejestrowani użytkownicy serwisu elfin.pl korzystać mogą z usług wymagających zapewnienia wysokiego poziomu personalizacji oraz ochrony danych osobowych.

Uruchomiliśmy dla was ścieżki transakcyjne, dzięki którym możliwy jest dobór odpowiadających waszym potrzebom produktów finansowych.
W dziale Banki możesz zapoznać się z ofertą kredytów, rachunków i kart. Możesz za naszym pośrednictwem zamówić wybrane kredyty oraz otworzyć rachunek.
W dziale Ubezpieczenia przezentujemy bardzo szeroką i szczegółową ofertę ubezpieczeń na życie, majątkowych i innych z możliwością wszechstonnych porównań. Możesz również umówić się z agentem towarzystw z nami współpracujących.
W dziale Inwestycje udostępniliśmy mini portfel. Za jego pośrednictwem możesz śledzić zachowanie wybranych przez siebie papierów wartościowych.

Zarejestrowanych użytkowników zapraszamy do uczestnictwa w forum dyskusyjnym funkcjonującym w każdym z działów. Możesz tam poznać problemy i propozycje ich rozwiązania opisywane przez innych użytkowników oraz pracowników Elfina.

Wciąż rozwijamy nowe aplikacje, dzięki którym zarządzanie finansami osobistymi powinno stać się łatwiejsze i wygodniejsze.

Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2023 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009