str. główna Elfin.pl

Podatki
Biznes
Kalkulatory

12 kwietnia 2024
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
sklep Elfin.pl  mapa serwisu  forum

 Rejestracja w Elfinie
Ochrona danych osobowych
 Rejestracja w Elfinie
Ochrona prywatności

Celem serwisu Elfin (www.elfin.pl) jest przekazywanie informacji dostosowanych maksymalnie do potrzeb użytkowników, przy jednoczesnym uwzględnieniu ich prawa do zachowania prywatności.

W niektórych przypadkach użytkownik serwisu jest proszony o podanie swoich danych osobowych. Podanie tych danych jest zawsze dobrowolne i korzystanie z nich przez nasz serwis odbywa się w zgodzie z przepisami o ochronie danych osobowych. W każdej sytuacji, w której użytkownik wyrazi zgodę na wykorzystywanie swoich danych osobowych, zostanie poinformowany w jakim celu i zakresie są one zbierane i wykorzystane przez nasz serwis. Użytkowników serwisu traktujemy jako naszych klientów, wobec których obowiązuje jak najwyższa lojalność i wzajemne zaufanie. Przekazanych nam informacji nie ujawniamy osobom nieupoważnionym.

Wszelkie dane osobowe i poufne udostępniane nam przez użytkowników przekazywane są z wykorzystaniem bezpiecznego połączenia w protokole SSL 128. Elfin.pl posiada certfikat wydany przez THAWTE.

Na stronach elfin.pl oferowane są produkty finansowe, które użytkownik może zamówić za pośrednictwem serwisu. Informacje o produktach przekazywane są do serwisu przez podmioty współpracujące - banki, towarzystwa ubezpieczeniowe. Podmioty te ponoszą wyłączną odpowiedzialność za zamieszczenie takiej informacji, w tym za przekazanie informacji błędnej lub nieaktualnej.
Jeśli użytkownik przekaże nam w celu zamówienia produktu informacje, które okażą się błędne lub nieprecyzyjne, nie odpowiadamy za wynikające z przekazania takiej informacji konsekwencje dla użytkownika.

Wraz z rozwojem serwisu, polityka ochrony prywatności może się zmieniać. O zmianach tych użytkownicy naszego serwisu będą niezwłocznie informowani.

Inwestycje Podatki Biznes Kalkulatory Kredyty mieszkaniowe Elfin Mała Firma
Copyright © 2000-2024 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009